Klubiliikmed

Lehesisu kuvatakse vaid sisseloginud klubiliikmetele

KLUBILIIKMEMAKSU VÕLAD

Liikmemaksuvõlad seisuga 13.09.2017

Jrk Perekonnanimi Eesnimi Telefoni nr E-mail Liikmeks võetud
1. Aarna Andrus 5110255 andrus@svt.ee 2011
2. Akermann Alari 56971093 alari@greencoal.ee 1995
3. Akermann Janek 56453600 janek@greencoal.ee 2004
4. Akkermann Külli 5061922 kylli_a@hotmail.com 2014
5. Akermann Siim alari@greencoal.ee 2017
6. Alamets Evelyn 51 106 25 evelyn@riks.ee 2006
7. Aljaste Kalev 5046105 kalev.aljaste@gmail.com 1995
8. Aljaste Martin 55536470 martinaljaste@gmail.com 2013
9. Allik Valev-Heiki 5033995 heiki@allik.ee 2010
10. Alliku Mart 56 487 237 mart.alliku@gmail.com 1985
11. Andla Meelis 5141044 andlameelis@gmail.com 2014
12. Ant Carina 55 22 480 1995
13. Arula Timo 56665311 timo.arula@ut.ee 2012
14. Barkala Jaanus 5036109 jaanus.barkala@gmail.com 2016
15. Bolsch George 41 798 525 144 gbolsch@gmail.com 2015
16. Eensalu Riivo 5128133 riivo@flexoil.ee 2009
17. Elstein Egon 5086766 egon.elstein@strand.ee 2005
18. Erastus Eero 50 41 305 eero.erastus@eastpartners.com 1999
19. Erm Jaanus 53427489 jaanus.erm@oma.ee 2012
20. Feofanov Viktor 52 913 10 viktor2@hot.ee 1958
21. Feofanov Jüri 50 43 350 feofanov@estpak.ee 1995
22. Feofanov Simo 52 50 640 simoman@hot.ee 2005
23. Feofanov Sven 503 0984 feofanovsven@gmail.com 1995
24. Feofanov Janno 50 44 761 jumetall@jumetall.ee 1995
25. Fritz Jack Michael +358405507526 jfritz@suomi24.fi 2007
26. Fonsen Jarno +358500593586 jarno.fonsen@pomar.ee 2016
27. Fonsen Päivi 503039111 paivi.fonsen@pomar.fi 2016
28. Grigorjev Jüri 50 60 616 jyri.grigorjev@riks.ee 1989
29. Grigorjev Raul 55 11 665 raul@salmeco.ee 1999
30. Hage Ilmar 5043692 ilmarhage@gmail.com 2007
31. Hallikmägi Pille 5103373 pille.hallikmagi@gmail.com 2010
32. Hallikmägi Väino 56652801 vaino.hallikmagi@mail.ee 2007
33. Hirvesaar Sander 53010413 sander.hirvesaar@go.ee 2015
34. Holm Jaan 55629571 2008
35. Hovi Tuomo 358440550281 tuomo.hovi@arkhovi.fi 2016
36. Hool Mati 5182172 mati.hool@jahtklubi.ee 1976
37. Holtsmann Marko 5142975 marko@kentuki.eu 2010
38. Hunt Kaspar 5047704 kaspar.hunt@mail.ee 2015
39. Ilves Indrek 5052526 indrekilves@me.com 2007
40. Ilves Robert 56251731 robert6@mail.ee 2008
41. Ilomets Ülo 53494324 yloilomets@gmail.com 2016
42. Jaanson Jüri SMS 5184618 jyri.jaanson@gmail.com 2016
43. Jekimov Jaan tehnika@viisnurk.ee 1992
44. Jonas Peep 50 49 211 peepjonas@hotmail.com 1996
45. Jansson Niklas 5580970 espumeru@mailasail.com 2015
46. Juns Aivar 5131553 aivar.juns@mail.ee 2010
47. Juga Karin 56644557 karin.juga@mail.ee 2014
48. Jõgi Tormi 53036993 tormi.jogi@gmail.com 2014
49. Jänes Ülar 5133093 ylar.janes@gmail.com 2016
50. Jürioja Priit 50 13 494 kamex.puit@mail.ee 2006
51. Kaarneem Marko 5047894 marko@goldmarkdesign.com 2005
52. Kaevand Paul 50 64 628 pkaevand@hot.ee 1983
53. Kahusk Neeme 5049634 neeme.kahusk@gmail.com 2017
54. Kaljuste Kalev 5137439 kalev@parnumaa.ee 2016
55. Kallast Tarmo 50 44 086 1997
56. Kalmer Ago 56455455 ago@autobaas.ee 2007
57. Kangur Janno 51 60 377 kjanno@hot.ee 2000
58. Kangur Margus 5036346 margus@kanpol.ee 2007
59. Kannus Aleksander 5044851 sass.kannus@mail.ee 2008
60. Karro Tarmo 51 23 217 tarmo.karro@seesam.ee 2000
61. Kask Kaido 5120895 kaido@kaidor.ee 2009
62. Kikkas Ott 56 809 101 ott.kikkas@fundehitus.ee 2016
63. Kings Ariel 56359660 ariel@allando.ee 2016
64. Knight Kristjan 5168092 kristjan.knight@gmail.com 2017
65. Kohv Tarmo 5017829 tarmo.kohv@politsei.ee 2007
66. Kont Kalev 5139392 kalev@kapo.ee 2008
67. Kosk Meelis 53736395 meelis.kosk@gmail.com 2012
68. Kosk Mihkel 53737413 kosk111@hotmail.com 2003
69. Kreitsberg Randel 5229383 kreitsberg@gmail.com 2015
70. Kruusmaa Gunnar 56 51 513 sarrus@estpak.ee 2003
71. Kruusmägi Kaarel 53331996 kaarelkruusmagi@gmail.com 2014
72. Kukk Joel 56858235 joelkukk@gmail.com 1966
73. Kull Endrik 53439674 endrik@koeru.eu 2016
74. Kumar Priit 53084551 priitkumar@gmail.com 2017
75. Kumar Kalev 51 69 044 kalev@interlink.ee 1976
76. Kurs Tanel 5020086 tanelkurs@gmail.com 2006
77. Kurs Teet 50 50 171 teet.kurs@gmail.com 2003
78. Kuusk Margo 5058458 mkk@uninet.ee 1992
79. Künnapas Vello 5086625 kynnapas_3@hotmail.com 2017
80. Laas Peeter 5067741 alaska@mail.ee 2011
81. Laasma Andres 56 493 434 skorpion@estpak.ee 1992
82. Larikka Jarmo 56569312, +358405111093 urve@kotikone.fi 1998
83. Lastsenko Peeter 55 936 946 1963
84. Lehtsalu Arto 5267351 arto164@hotmail.com 2000
85. Lehtsalu Kaarel 50 45 181 lehtsalu@matti.ee 1984
86. Lehtsalu Raiko 5088493 raiko@windwalker.ee 2000
87. Leibak Rauno 55577924 rauno.clu@gmail.com 2008
88. Lepp Anneli 53439069 anneli.lepp1@gmail.com 2017
89. Lepp Tanel 5115242 tanel@lepa.ee 2007
90. Lepp Tiit 5031813 tiitlepp@gmail.com 2016
91. Lepp Elmar 50 43 500 neptun@ppnet.ee 2015
92. Liiber Riho 56200943 riho.liiber@gmail.com 2011
93. Lindmaa Taavi 5264980 lindmaa@gmail.com 2010
94. Lindmaa Tanel 5264990 tanel.lindmaa@gmail.com 2012
95. Linnamäe Argo 56500550 info@seiklevabaks.ee 2012
96. Lindtrop Aadu 53419770 aado@folklore.ee 2014
97. Lints Janno 5272638 uhisrent@gmail.com 2005
98. Lints Sander 509 1479 sander.lints@mail.ee 2012
99. Luhaäär Jaan 56683852 jaan.luhaaar@mail.ee 2012
100. Luik Raivo 50 46 579 rluik@hot.ee 2001
101. Lumi Andres 55906242 piltnik@hot.ee 2017
102. Lusti Lauri 5034734 lauri@eraa.ee 2008
103. Lybeck Stig-Olof Gottfrid 58 861 361 kersti.lybeck@gmail.com 2015
104. Maide Kaarel 5666 7070 kaarelmaide158@hotmail.com 2009
105. Malm Enn 5097836 ennmalm@hot.ee 1973/2008
106. Mardu Madis 56646884 madismardu@gmail.com 2007
107. Margus Helen 5094623 helenmargus@hotmail.com 2014
108. Maripuu Ranno 55 631 888 ranno.maripuu@mail.ee 2003
109. Markson Tarvi 5058828 tarvi@terveks.ee 2006
110. Maruste Rait 50 35 035 raitmar@yahoo.com 1996
111. Martinson Külli 5531347 kyllim@hot.ee 2008
112. Melts Erki 56495471 m_erki@hotmail.com, 1989
113. Melts Eino 5543406 1958/1971
114. Meresaar Peeter 5016010 peeter@nautilus.ee 2006
115. Metsa Andras 5012621 andras@byroodisain.ee 2007
116. Metspalu Andres 7343256, 5063088 andres.metspalu@ut.ee 2010
117. Mihhotin Tarmo 55629565 tarmo.mihhotin@gmail.com 2014
118. Monak Argo 56504107 argomonak@hot.ee 2010
119. Mugra Jaan 56 577 600 mugra@ellis.ee 2001
120. Mugra Kristjan 56 577 602 kristjan.mugra@gmail.com 2005
121. Murd Harri 50 12 586  folkboot@gmail.com 1965
122. Murd Marit 51981371 marit.persona@gmail.com 2006
123. Murutar Alo 50 11 815 alo@elmatar.ee 2000
124. Mõistus Heli 56 472 191 88heli@gmail.com 2004
125. Mäesoo Aivar 50 43 610 tostespordiliit@hot.ee 1998
126. Männa Aare 5024150 aaremanna@hot.ee 2010
127. Märtson Hilmar 5159206 hilmar.martson@gmail.com 2016
128. Nisumaa Ülar 53939220 ularnisu@gmail.com 2015
129. Näkk Indrek 50 23 954 ina@ina.ee 1992
130. Padul Ergo 5091019 ergo@viram.ee 2015
131. Pae Priit 53442442 pmcehitus@gmail.com 2014
132. Paeveer Tanel 5101006 tanel.paeveer@gmail.com 2011
133. Pais Maret 5071286 maretpais@gmail.com 2016
134. Pajanen Sander 58046217 sander.pajanen@gmail.com 2015
135. Paulberg Marko 50 13 491 marko@japsmvm.ee 1992
136. Paulberg Pille 5520929 paulbergpille@gmail.com 2014
137. Paulberg Veiko 50 84 646 vpaulberg@msn.com 1992
138. Peedimaa Vello 50 21 116 vello.peedimaa@ut.ee 1990
139. Peet Marek 5112813 marek@haljastuskeskus.ee 2016
140. Petrov Jüri 52 60 415 jyri.petrov@gmail.com 1989
141. Perv Arvi 5030450 arvi.perv@gmail.com 2016
142. Pitk Meelis 5182151 meelispitk@gmail.com 2005
143. Pitk Peep 55604106 peeppitk@gmail.com 2012
144. Post Olavi  50 13 923 olavi.post@henkel.com 1993
145. Pravon Kaja kaja.pravon@wendre.com 1987
146. Prints Riho 53737535 riho.p@transcom.ee 1978
147. Pulk Jan 51 36 455 2000
148. Puusepp Johannes 5162910 johannespuusepp@gmail.com 2003
149. Pähkel Peeter 5017018 peeter.pahkel@gmail.com 2017
150. Pärn Argo 5038008 aresco@hot.ee 2012
151. Randmaa Uku 50 84 497 info@morgander.ee; 1995
152. Rapp Toomas 5066312 toomas.rapp@yit.ee 2008
153. Ratnik Jaan 5057289 jaanratnik@gmail.com 2016
154. Raud Tiit 5037047 tiide@me.com 2014
155. Raudmäe Mihkel 55517125 mihkel.raudmae@mail.ee 2017
156. Rehe Toomas 5025836 toomas.rehe@neti.ee 2007
157. Roosiorg Lauri 5118174 lauri@sahkar.ee 2009
158. Rozbaum Maria 5515053 mariarozbaum@gmail.com 2016
159. Rump Mehis 50 21 450 mehis@planet.ee 1998
160. Rähn Enn 55 15 051 enn@arinco.ee 1975
161. Saage Mati 5056726 2007
162. Saard Enn 5037907 enn@aide.ee 2017
163. Saard Olga 56229509 heaisu@hot.ee 2017
164. Saareke Marko 55 669 414 motohot@hot.ee 1992
165. Saarso Norman 5210446 normansaarso@gmail.com 2014
166. Saarts Tarmo 56640892 tarmo@swenergia.ee 2016
167. Sameli Margus 55560000 margus.sameli@outlook.com 1995
168. Sameli Mart 53412225 mart.sameli@mail.ee 1992
169. Saul Elmo 5110574 elmo@elh.ee 2007
170. Sillaots Riho 50 88 299 riho.sillaots@eesti.ee 1998
171. Simm Janno 56 635 519 janno@folklore.ee 2003
172. Sipelgas Kunnar 5549131 info@kunnely.ee 2017
173. Sool Henri 5286545 henri@pereauto.ee 2012
174. Soovik Arved 51 36 973 arved.soovik@japs.ee 1970
175. Soovik Roland 55 694 184 1996
176. Sumberg Olaf 58160141 olafsumberg@yahoo.com 2014
177. Sõber Ingrid 55589640 1965
178. Sõber Jüri 5053650 jyris@naxo.ee 2007
179. Sõber Linda 55602152 linda.sober@kliinikum.ee 2014
180. Söödor Raju 5032820 raju@omatalo.ee 2009
181. Saraskin Peter 50 44 047 peter@ltt.ee 1993
182. Seeman Oskar 55588942 seemanoskar@gmail.com 2009
183. Šaraškin Jüri 5011321 info@perimex.ee 2015
184. Tagu Karl Hannes 58140834 karlhannestagu@gmail.com 1997
185. Tagu Jaanus 50 30 424 akton@hot.ee 1996
186. Talson Norman 5511449 norman@parnusar.ee 2017
187. Tamm Andres 51 67 662 andres@heidres.ee 1988
188. Tamm Valdar 5046068 grossipuit@gmail.com 2015
189. Tarem Vello 50 66 513 anneliis.tarem@mail.ee 1954/1975
190. Taveter Imre 51 30 080 imre@frontierhockey.com 1998
191. Telve Valdor 5240491 valdor@analyst.ee 2011
192. Tenson Ivar 5277762 ivar@merefilter.ee 2004
193. Teras Jaak 50 15 874 jaak.teras@mail.ee 1995
194. Tillart Urmas 56643313 urmassamru@hot.ee 2011
195. Toots Madis 5118680 madis.toots@gmail.com 2016
196. Tornius Toivo 53451246 toivo.tornius@vau.ee 2008
197. Trink Dag 50 48 267 dag@estpak.ee 1984
198. Trink Andres 50 26 318 andres.trink@gmail.com 1986
199. Trink Karl-Robert 2007
200. Truuverk Kaarel 50 20 040 truuverk@hot.ee 1997
201. Tuisk- Ilves Annika 53315596 tuiska@yahoo.com 2007
202. Tuulberg Aivar 5044525 aivar@rtg.ee 2009
203. Tõnismaa Taivo 5229292 taivot@hot.ee 2016
204. Uibu Jaak 50 15 474 jaak7@hot.ee 2001
205. Umb Viktor 56 639 500 pssmaru@yahhoo.com 1993
206. Urbanik Tõnu 52 36 029 tonu.urbanik@neti.ee 1972
207. Valdur Tõnu 5049494 tonu@valgerannaseikluspark.ee 2011
208. Vare Tõnis 55 38 653 tonis86@hotmail.com 1989
209. Varris Urmas 53315993 urmas.varris@gmail.com 2008
210. Vasar Priit 5064519 priit.vasar@apotheka.ee 2012
211. Veider Rein 5120459 1962
212. Vesilo Ants 55 577 537 1959
213. Vider Kadri 5146445 kateriviteri@gmail.com 2017
214. Viisut Loone 50 29 771 lo.viisut@mail.ee 1990
215. Vilumaa Ago ago@arpeks.ee 2010
216. Volkov Peeter 50 49 819 peeter.volkov@kki.ee 1984
217. Volkov Ivo 56948355 ivo.volkov@gmail.com 1991
218. Võeras Leino 5092934 leino.voeras@mail.ee 2016
219. Võsu Aare 5 137 307 aare@sapling.ee 2016
220. Võsumaa Üllar 5651445 ullar@lennukid.com 2009
221. Väin Remo 5054815 remolcar@hot.ee 2007
222. Väljur Ingrid 5117731 valing66@gmail.com 1983
223. Õun Ragnar 5545221 ragnar.oun@mail.ee 2005
224. Äkke Helgo 5017819 helgo@grf.ee 2009
Noorliikmed
Jrk Perekonnanimi Eesnimi Vanema telefon Vanema e-mail
1. Aarna Ant Angus 5110255 andrus@svt.ee 2014
2. Aasmaa Dagne 55957744 helle76@hot.ee 2015
3. Aus Kevin 53431603 hannesaus72@gmail.com 2015
4. Ennok Kristofer 53034310 ennokf@gmail.com 2010
5. Gansen Daniel 56303270 aleksander.gansen@gmail.com 2011
6. Holter Karsten 5905 3726 holterpi@hot.ee 2008
7. Holtsmann Hendrik 5142975 marko.holtsmann@mail.ee 2010
8. Hurt Roven 535327277 merli1410@gmail.com 2015
9. Janis Jesse Johan 5176708 sirle.saare@rmk.ee 2014
10. Jegorov Gregor 56618210 aivar.jegorov@gmail.com 2015
11. Kaar Emma Mia 5136873 olavi.kaar@gmail.com 2017
13. Kirsel Kert 5061885 kylli6@hot.ee 2014
14. Kostabi Markus 58018545 markus.kostabi@hotmail.com 2012
15. Lehtsalu Liisi 56229856 helinru@hotmail.com 2016
16. Leit-Teetlaus Nele 53874546 sven@jti.ee 2010
17. Lossmann Kristjan 58030308 sven@ringajas.ee 2008
18. Luhar Karla 5295717 malle.luhar@mail.ee 2010
19. Luur Keith 5301 0638 betiait@hot.ee 2007
20. Lõhmus Sander 53340703 kerlika.kajando@gmail.com 2016
21. Maalinn Rasmus 53715065 isa arnemaalinn@hot.ee 2008
22. Markson Madis 56966226 tarvi@terveks.ee 2005
23. Maslov Martin 51998857 marina.viherpuu@gmail.com 2014
24. Neerut Kajar 56738326 kairi.niit78@hotmail.com 2015
25. Padul Illimar 53844416 khoovel@mail.com 2014
26. Raima Rihard 56876619 rihard.raima1232@gmail.com 2016
27. Ratnik Karel 5057289 jaan.ratnik@spa.ee 2014
28. Reimal Hannes 55584820 rahel.reimal@ph.ee 2014
29. Reimal Hendrik 55584820 rahel.reimal@ph.ee 2016
30. Saarts Laura Riin 5162423 kaja.saarts@gmail.com 2015
31. Safin Reti 56625311 rene.safin@gmail.com 2015
32. Safin Romi 56625311 rene.safin@gmail.com 2015
33. Salundi Pert 56952015 anuke1@gmail.com 2014
34. Semenov Kirill 58945074 gekatam@gmail.com 2016
35. Sepp Andrias 53461200 annika.harjaks@mail.ee 2015
36. Sepp Anvar 53461200 annika.harjaks@mail.ee 2013
37. Seppel Otto 56914004 merlin.laansoo@gmail.com 2015
38. Sooniste Mattias Andres 5536369 margit.sooniste@gmail.com 2010
39. Sooniste Pärtel Andres 5536369 margit.sooniste@gmail.com 2010
40. Sutt Markus 5294288 martinsutt@hotmail.ee 2009
41. Taggu Johanna 56450718 allantaggu@hot.ee 2010
42. Taggu Laura Marii 566684945 teake16@hot.ee 2015
43. Taggu Lisbeth 56684945 teake16@hot.ee 2013
44. Talson Amelia 5511449 norman@parnusar.ee 2016
45. Tent Erico 56788669 rhealuur@hotmail.com 2016
46. Vainikk Rando 5143228 vainikk@mail.com 2013
47. Vare Karl Oskar 56636574 karin.rahuvarm@gmail.com 2015
48. Viik Erik 2015
49. Volt Kaur Oskar 59000835 kauroskar.volt@gmail.com 2012
50. Õunap Laura-Helena 5041003 maili@logbuildings.ee 2014
51. Õunap Angeliina-Maria-Isabel 5041003 maili@logbuildings.ee 2013
52. Õunap Daniel Johan Andres 5041003 maili@logbuildings.ee 2016