Arhiiv


ENIM MIILE
ENIM VÄLJASÕITE
AASTA MATKAPURJETAJA
2019
2194NM Bella
70x windwalker
Valdor telve
2018
3777NM Bella
87x windwalker
ÜLAR VÕSUMAA
2017
2095nm mesecina
92x windwalker
ants vesilo
2016
5050nm mesecina
67x windwalker
arto lehtsalu
2015
4549nm lily
80x windwalker
rain liiber
2014
1918nm windwalker
76x windwalker
argo linnamäe
2013
2281nm windwalker
78x windwalker
rait maruste
2012


uku randmaa
2011
2010nm ladybird
72x windwalker
-
2010
3078nm wesipruul
60x windwalker

TALV 2019  
Aeg
Regatt
Klass
5.-6.01.19
Eesti KV 1. etapp, Haapsalu
Ice-Q | DN |M-XV
12.-13.01.19
Eesti KV 2. etapp, Saaremaa
Ice-Q | DN |M-XV
20.-25.01.19
Euroopa ja maailma MVDN
 4.-8.02.19 Juunioride MM Ice-Q | DN  
16.-17.02.19
Eesti KV 3. etapp, Pärnu
Ice-Q | DN
22.-24.02.19Eesti Meistrivõistlused
Ice-Q | DN
 4.-8.03.19Euroopa Meistrivõistlused
M-XV
16.-17-03.19Eesti KV 4. etapp, Eesti
Ice-Q | DN|M-XV
23.03.19Hooaja lõpetamine

SUVI 2019      
 MAI
  27.04.2019 KEVADTALGUD JAHTKLUBIS  
4.05.19HOOAJA AVAMINE, ÜLDKOOSOLEK
 
 03.-05.05.19Eesti Purjetamise Liiga I etapp Blue Sail 24
 03.-05.05.19PJK Fleet Race  Blue Sail 24 - NOR
4.-5.05.19
MAIREGATT Q | LAR | Laser 4,7   JUHEND
Võistlusteade| Tulemused 
8.05.19
 
Saku kesknädala ring ORC | ESTLYS -1,16
Võistlusteade  | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
15.05.19
Saku kesknädala ringTulemused 2. etapp
17.-19.05.19
 
KEVADREGATTQ | LAR | Laser 4.7 | Zoom8
Võistlusteade NOR  | Võistlusjuhis – SI | GALERII
Tulemused I päev:
Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Laser Radial
Tulemused II päev:
Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Laser Radial
Tulemused III päev:
Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Laser Radial
  22.05.19 Saku kesknädala ring  Tulemused 3. etapp, koondtabel
25.-26.05.19
JAAN HERMANNI REGATT
ORC | ESTLYS -1,16
 Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod  
29.05.19Saku kesknädala ring
Tulemused 4. etapp, koondtabel
JUUNI
 05.06.19Saku kesknädala ring Tulemused 5. etapp
  08.06.2019 SORGU REGATT   ORC | ESTLYS -1,16
 Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 12.06.19Saku kesknädala ring
Tulemused 6. etapp,
koondtabel
 14.-24.06.19PJK Eskaader 2019
Soome saarestik
14.-16.06.19
EESTI MV II EtappLaser Radial | Laser Standard |
RS Feva | 29er | 49er I F18
Võistlusteade ja -juhis, lisa | Registreerimine | Sadamaplaan | Fotod
TULEMUSED:
1. päev: Laser Radial, Laser Standard, RS Feva, 29er, 49er, F18
2. päev: Laser Radial, Laser Standard, RS Feva, 29er, 49er, F18
3. päev: Laser Radial, Laser Standard, RS Feva, 29er, 49er, F18
18.-19.06.19LHV KV I Optimist regattQ – Võistlusteade | Tulemused:
1. päev    2. päev
 19.06.19Saku kesknädala ring
Tulemused 7. etapp, koondtabel
 21.06.19Kommodoori regatt - jääb ära
Tere Pärnu Suvi eskaadrisõit

ORC | ESTLYS -1,16
 25.-29.06.19GULF OF RIGA REGATTA
LATVIAN OPEN OFFSHORE SAILING CHAMPIONSHIP 2019
NOR
26.06.2019Saku kesknädala ring
Tulemused 8. etapp, koondtabel
JUULI
3.07.19Saku kesknädala ring
Tulemused 9. etapp, koondtabel
10.07.19 Saku kesknädala ring Tulemused 10. etapp, koondtabel
13.-20.07.19MUHU VÄINA REGATT
ORC | ESTLYS -1,16
17.07.19
Saku kesknädala ring
mitteametlik etapp
24.07.19Saku kesknädala ring
Tulemused 11. etapp, koondtabel
 27.-28.07.19  Pärnu Lühirada
ORC | ESTLYS -1,16
Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod  
31.07.19Saku kesknädala ring
tuulevaikus
AUGUST
 3.08.19VALHALLA REGATT ORC | ESTLYS -1,16
7.08.19
Saku kesknädala ring
tuulevaikus
 10.08.19SEEKLIHUNDI REGATT - RT10
ORC | ESTLYS -1,16
14.08.19
Saku kesknädala ring  Tulemused 14. etapp, koondtabel
 17.08.19
PSK REGATT
ei toimu
 21.08.19Saku kesknädala ring  Tulemused 15. etapp, koondtabel
  21.-22.08.19 Pärnu ja Pärnumaa Meistrivõistlused Võistlusteade
Q | Laser 4.7 | Zoom8 | Finn
22.-25.08.19
 
RUHNU REGATT
ORC | ESTLYS -1,16
Võistusteade | Võistlusjuhis | TULEMUSED
 28.08.19Saku kesknädala ring tuulevaikus
SEPTEMBER
  4.09.19 Saku kesknädala ring Tulemused 17. etapp, koondtabel
7.-8.09.19
 
KIHNU REGATT ORC | ESTLYS -1,16
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Fotod | Tulemused
 11.09.19Saku kesknädala ringKoondtabel
13.-15.09.19
   
SÜGISREGATTOptimist I Zoom8 I  Laser 4,7
NOR/SI | NOR/SI lisa|Osavõtuavaldus | Registreerujad | Sadamaplaan
GALERII
Tulemused:
1. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
2. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
3. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
18.09.19
Saku kesknädala ring
Tulemused 19. etapp  | Koondtabel
21.09.19LANGEVATE LEHTEDE REGATT - jääb ära!
ORC | ESTLYS -1,16
25.09.19
Saku kesknädala ring
Tulemused 20. etapp, koondtabel
 28.09.19Sugari & Tommylyy
paadipoe regatt

 Tulemused
OKTOOBER
 5.10.19FIRMA REGATT - ei toimu
ORC | ESTLYS -1,16
12.10.19
FIRMA REGATT - ei toimu
ORC | ESTLYS -1,16
19.10.19
KASUKAREGATT
ORC | ESTLYS -1,16
Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 
OSAVÕTU KOKKUVÕTE
NOVEMBER  
2.11.19HOOAJA LÕPETAMINE  
TALV 2018     
AegRegattKlass
6.-7.01.18Eesti KV 1. etapp, EestiIce-Q | DN |M-XV
20.-21.01.18Eesti KV 2. etapp, SaaremaaIce-Q | DN |M-XV
27.-28.01.18Eesti KV 3. etapp, PärnuIce-Q | DN 
5.-9.02.18Juunioride MM/EM VõistlIce-Q | DN |M-XV
16.-18.02.18Eesti MeistrivõistlusedIce-Q | DN
24.02.-3.03.18Euroopa ja maailma MVDN
10.-11-03.18Eesti KV 4. etapp, EestiIce-Q | DN|M-XV
17.-18.03.18Saadjärve CupIce-Q | DN
SUVI 2018       
 MAI
2.05.18
 
Saku kesknädala ringESTLYS
 Võistlusteade  | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 05.05.2018
KEVADTALGUD JAHTKLUBIS
5.-6.05.18
MAIREGATT
Q | LAR | Laser 4,7
Võistlusteade| Tulemused
9.05.18
Saku kesknädala ringTULEMUSED 2. etapp
11.-13.05.18
 
KEVADREGATTQ | LAR | Laser 4.7 | RS Feva | Zoom8
Võistlusteade NOR  | NOR Amendment 1  |  NOR Amendment 2  | Võistlusjuhis – SI |
Tulemused 2. päev: Optimist, Zoom8, Laser4.7, Laser Radial
Tulemused 3. päev: Optimist, Zoom8, Laser4.7, Laser Radial
GALERII
16.05.18Saku kesknädala ringTulemused 3. etapp, Koond
12.05.18
HOOAJA AVAMINE
23.05.18Saku kesknädala ringTulemused 4. etapp, Koond
30.05.18
Saku kesknädala ringTulemused 5. etapp, Koond
JUUNI
2.-3.06.18JAAN HERMANNI REGATTORC | ESTLYS
 Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod  
 06.06.2018Saku kesknädala ringTulemused 6. etapp, Koond
8.-10.06.18EESTI MV II EtappLaser Radial | Laser Standard | F18
Võistlusteade ja võistlusjuhis | Registreerimine| Fotod
Tulemused 1. päev:
Laser Radial
Laser Standard
F18
Tulemused 2. päev:
Laser Radial
Laser Standard
F18
Tulemused 3. päev:
Laser Radial
Laser Standard
F18
 09.06.2018
EV100 Eskaaderteade
13.-14.06.18LHV KV I Optimist regattQ – Võistlusteade | Tulemused
13.06.2018Saku kesknädala ringTulemused 7. etapp, Koond
 16.06.2018SORGU REGATTORC | ESTLYS
 Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
16.-17.06.18Pärnu ja  Pärnumaa MV Q | LAR | Laser 4.7 | RSFeva | Zoom
 17.06-25.06.18
PJK EskaaderKuivizi-Riia-Engure-Mersags-Roja-Ruhnu
20.06.18
Eesti MV Team RaceQ – Võistlusteade I Tulemused  
20.06.18Saku kesknädala ringTulemused 8. etapp, Koond
PÄRNU JAHTKLUBI 112, Kommodoori regatt 
27.06.18Saku kesknädala ringTulemused 9. etapp, Koond
JUULI
4.07.18Saku kesknädala ringTulemused 10. etapp, Koond
7.-14.07.18MUHU VÄINA REGATTORC | ESTLYS
11.07.18Saku kesknädala ringmitteametlik võistlus - Tulemused
18.07.18Saku kesknädala ringTulemused 11. etapp, Koond
25.07.18Saku kesknädala ringTulemused 12. etapp, Koond
AUGUST
1.08.18Saku kesknädala ringTulemused 13. etapp, Koond
 4.08.18VALHALLA REGATTTulemused
8.08.18Saku kesknädala ringTulemused, 14. etapp, Koond
15.08.18Saku kesknädala ringTulemused 15. etapp, Koond
17.-19.08.18
 
RUHNU REGATTORC | ESTLYS
Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 21.-22.08.18
 Pärnumaa Mesitrivõistlused  Q | Laser 4.7 - Võistlusteade
 22.08.18Saku kesknädala ringTulemused 16. etapp, Koond
25.08.187. J. JANSONI - JÄÄB ÄRAESTLYS
29.08.18Saku kesknädala ringTulemused 17. etapp, Koond
SEPTEMBER
1.-2.09.18
 
KIHNU REGATTORC | ESTLYS
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Fotod
Tulemused: Pärnu-Kihnu, Kihnu-Pärnu ja Koond
5.09.18Saku kesknädala ringTulemused 18. etapp, Koond
 8.-9.09.18LÜHIRADA ORC | ESTLYS
 Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 12.09.18Saku kesknädala ringTulemused 19. etapp, Koond
14.-15.09.18
   
SÜGISREGATTOptimist I Zoom8 I  Laser 4,7
Võistlusteade ja võistlusjuhis | NOR/SI lisa |
Registreerimine |
Tulemused:
1. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
2. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
3. päev hõbe: Optimist
3. päev kuld: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
Galerii:
1. päev: avamine, võistlussõidud
2. päev: võistlussõidud
3. päev: võistlussõidud, lõpetamine
19.09.18Saku kesknädala ringTulemused 20. etapp, Koond
22.09.18LANGEVATE LEHTEDE REGATT - edasi lükatud 23.09Tulemused
26.09.18Saku kesknädala ringESTLYS
 29.09.18 SEEKLIHUNDI REGATTESTLYS
OKTOOBER
 6.10.18AIDA REGATTESTLYS  Tulemused
13.10.18 FIRMA REGATTESTLYS
20.10.18KASUKAREGATTESTLYS Tulemused
Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 
NOVEMBER   
3.11.18HOOAJA LÕPETAMINE   

2017
AegRegattKlass
7.-8.01.17Pärnumaa meistrivõistlusedIce-Q | DN – EDASI LÜKATUD
14.-15.01.17Läänemaa meistrivõistlusedIce-Q | DN – TULEMUSED
28.-29.01.17Saaremaa meistrivõistlusedIce-Q | DN – TULEMUSED
4.-5.02.17Tallinna meistrivõistlusedIce-Q | DN – TULEMUSED
13.-17.02.17Juunioride MMIce-Q | DN – TULEMUSED
19.-24.02.17Euroopa MVDN – TULEMUSED
3.-5.-03.17Eesti meistrivõistlusedIce-Q | DN – TULEMUSED
11.-12.03.17Tartu meistrivõistlusedIce-Q | DN
18.-19.03.17Saadjärve CupIce-Q | DN
29.-30.05.17MAIREGATT 2017Q | LAR | Laser 4,7 |
Võistlusteade | Tulemused Optimist, Tulemused RAD; 4,7, Z  
6.05.17HOOAJA AVAMINE  
3.05.17  Saku kesknädala ringESTLYS
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod  
5.-7.05.17  KEVADREGATT 2017Q | LAR | Laser 4.7 | RSFeva | Zoom8
Võistlusteade NOR | NOR – Amendment 1 | Võistlusjuhis – SI | Tulemused
1. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4.7, Laser R
2. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4.7, Laser R3. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4.7, Laser RadialGalerii 3.päev   
10.05.17Saku kesknädala ringTulemused 2. etapp, Koond
17.05.17Saku kesknädala ringTulemused 3. etapp, Koond
24.05.17Saku kesknädala ringTulemused 4. etapp, Koond
26.-28.05.1720. WATERGATE REGATTORC | ESTLYS
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
31.05.17Saku kesknädala ringTulemused 5. etapp, Koond
JUuni
3.-4.06.17  JAAN HERMANNI REGATTORC | ESTLYS
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
7.06.17Saku kesknädala ringTulemused 6. etapp, Koond
9.-11.06.17    EESTI MV II EtappRS Feva | 29er | F-18
Võistlusteade ja võistlusjuhis | LISA
Tulemused 1. päev: RS Feva,   29er,   F18Galerii 1. päev: FBFinaalide tulemused: RS Feva , F18,  29er
Galeriid: Fliidisõidud, finaalsõidud, autasustamine
13.-14.06.17  LHV KV I Optimist regattQ – Võistlusteade
Tulemused: 1. päev, 2. päev finaal 
14.06.17Saku kesknädala ringTulemused 7. etapp, Koond
15.06.17Eesti MV Team RaceQ – Võistlusteade I Tulemused
16.-17.06.17  Pärnu ja  Pärnumaa MV Q | LAR | Laser 4.7 | RSFeva | Zoom8
edasi lükatud augusti kuusse 
17.06.17  SORGU REGATT 2017 
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused   
18.-27.06.17PJK Eskaader – matkapurjetamineTuru saarestik
21.06.17Saku kesknädala ringTulemused 8. etapp I Koondtabel
21.06.17PÄRNU JAHTKLUBI 111, Kommodoori regatt   
23.06.17JAANIPÄEV   
28.06.17Saku kesknädala ringTulemused 9. etapp I Koondtabel
JUULI
02.07.17Saku kesknädala ringTulemused 10. etapp I Koondtabel
8.-15.07.17MUHU VÄINA REGATTORC | ESTLYS
12.07.17Saku kesknädala ringEi toimunud
19.07.17Saku kesknädala ringTulemused 11. etapp I Koondtabel
24.-29.07.17  Põhjamaade noorte MVQ | Zoom8 | Laser 4.7 | Laser Radial | Europe | 29er
Võistlusteade | Võistlusjuhis| Tulemused | Fotod   
26.07.17Saku kesknädala ringTulemused 12. etapp I Koondtabel
AUGUST
2.08.17Saku kesknädala ringTulemused 13. etapp I Koondtabel
9.08.17Saku kesknädala ringTulemused 14. etapp I Koondtabel
16.08.17Saku kesknädala ringTulemused 15. etapp I Koondtabel
17.-18.08.17Pärnu ja  Pärnumaa MVVõistlusteade I Tulemused
18.-20.08.17
 
RUHNU REGATT 2017ORC | ESTLYS
Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod   
23.08.17VOLKSWAGEN REGATTTulemused
26.-27.08.17
 
KIHNU REGATT 2017ORC | ESTLYS
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod   
30.08.2017Saku kesknädala ringTulemused 16. etapp I Koondtabel
SEPTEMBER
01.09.17
 
PÄÄSTE SÜGISREGATTORC | ESTLYS
TÜHISTATUD! 
2.09.17J.JANSONI REGATTORC | ESTLYS
6.09.17Saku kesknädala ringTulemused 17. etapp I Koondtabel
8.-10.09.17
   
SÜGISREGATT 2017  1. päev: Optimist  | Zoom8  | Laser 4.7
2. päev: Optimist | Zoom8  | Laser 4.7
3.päev: Optimist I Zoom8 I Laser 4.7
Tulemused: Optimist I Zoom8 I  Laser 4,7
Võistlusteade ja võistlusjuhis IFinaalide OTSEÜLEKANNE
13.09.17Saku kesknädala ringTulemused 18. etapp I Koondtabel
16.-17.09.17
 
LÜHIRADA ORC | ESTLYS
Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod   
20.09.17Saku kesknädala ringTulemused 19. etapp I Koondtabel
23.09.17
 
LANGEVATE LEHTEDE REGATTTulemused
27.09.17Saku kesknädala ringTulemused 20. etapp I Koondtabel
30.09.17
 
SEEKLIHUNDI REGATTORC | ESTLYS
Registreerimine
OKTOOBER
4.10.17  Saku kesknädala ring! Tulemused 21. etapp I Koondtabel
Registreerimine
7.10.17
 
AIDA REGATTTulemused
Registreerimine
14.10.17
 
VALHALLA REGATTTulemused
Registreerimine
21.10.17
 
KASUKAREGATT 2017ORC | ESTLYS
Võistlusteade | Registreerimine | Võistlusjuhis| Tulemused I Fotod
NOVEMBER  
4.11.17HOOAJA LÕPETAMINE   

2016
 Aeg Regatt Tulemused
29.-30.04.2016Mairegatt 2016Q
Laser 4.7
RS Feva
Zoom8
5.-7.05.2016Kevadregatt 2016Laser 4.7
Laser
Optimist
RSFeva
Zoom8
28.-29.05.2016J.Hermanni mälestusvõistlusTulemused
10.06.2016Sorgu regatt 2016Tulemused
16.-18.06.2016Eesti MV etappTulemused
19.-20.06.2016LHV KV I Optimist regattTulemused
6.-7.07.2016Watergate 2016
Tulemused
8.-15.07.2016
Muhu väina regatt
Tulemused
31.07.2016
Valhalla regatt
Tulemused
12.08.2016
Pärnu ja Pärnumaa MV svertpaatidele
Tulemused
18.-20.08.2016
Ruhnu regatt 2016
Tulemused
1.09.2016
Pääste sügisregatt
Tulemused
2.-3.09.2016
Kihnu regatt 2016
Tulemused
8.-10.09.2016
Sügisregatt EESTI MV VI
Tulemused
16.09.2016
Langevate lehtede regatt
Tulemused
23.-24.09.2016
Pärnumaa MV lühirajal
Tulemused
01.10.2016
Seeklihundi regatt

09.10.2016
Aida regatt
Tulemused
14.10.2016
Firmaregatt

22.10.2016
Kasukaregatt
Tulemused

2015
Algus
Lõpp
Regatt
Klass
Tulemused
03.01.2015
04.01.2015
Uue Aasta võidusõit
DN,
ICE-Q

10.01.2015
11.01.2015
Läänemaa meistrivõistlused
DN,
ICE-Q
Tulemused
17.01.2015
18.01.2015
Pärnumaa meistrivõistlused
DN,
ICE-Q
Tulemused
24.01.2015
25.01.2015
Saaremaa meistrivõistlused
DN,
ICE-Q
Tulemused
31.01.2015
01.02.2015
Eesti meistrivõistlused
IO, DN, Mono
Tulemused
07.02.2015
08.02.2015
Eesti karikavõistlused
DN,
ICE-Q

01.03.2015
06.03.2015
Euroopa MV

Tulemused
14.03.2015
15.03.2015
Pärnu karikavõistlused
DN,
ICE-Q

02.05.2015
02.05.2015
Hooaja avamine


09.05.2015
10.05.2015
Mairegatt

Tulemused
15.05.2015
17.05.2015
Kevadregatt

Tulemused
06.05.2015
30.09.2015
Saku Kolmapäevaring

Tulemused
30.05.2015
31.05.2015
Jaan Hermanni regatt

Tulemused
13.06.2015
13.06.2015
Sorgu regatt

Tulemused
15.06.201516.06.2015
LHV KV I Optimist regatt

Tulemused
17.06.2015
18.06.2015
Eesti MV team race Optimist


19.06.2015
21.06.2015
Pärnu Sailing Week

Tulemused
21.06.2015
21.06.2015
PJK 109/eskaader


27.06.2015
28.06.2015
Pärnu ja Pärnumaa MV svertpaatidele


10.07.2015
12.07.2015
18. WATERGATE regatt

Tulemused
18.07.2015
25.07.2015
Muhu Väina regatt


05.08.2015
08.08.2015
ORC Eesti MV

Tulemused
10.08.2015
16.08.2015
ORC Euroopa Meistrivõistlused

Tulemused
20.08.2015
23.08.2015
Ruhnu regatt

Tulemused
29.08.2015
29.08.2015
5. John Janssoni regatt


04.09.2015
04.09.2015
Pääste Sügisregatt

Tulemused
05.09.2015
05.09.2015
Kihnu regatt

Tulemused
12.09.2015
12.09.2015Santa Monica Networks AS

Tulemused
11.09.2015
13.09.2015
Sügisregatt


19.09.2015
19.09.2015
Langevate lehtede regatt

Tulemused
26.09.2015
26.09.2015
Valhalla regatt

Tulemused
03.10.2015
03.10.2015
Tommylyy regatt

Tulemused
10.10.2015
10.10.2015
Aida regatt

Tulemused
17.10.2015
17.10.2015
Kasukaregatt

Tulemused
31.10.2015
31.10.2015
Hooaja lõpetamine



2014

Algus
Lõpp
Regatt
Klass
Tulemused
25.01.2014
26.01.2014
Pärnu ja Pärnumaa MV jääpurjetamises
DN, Ice-Q
Tulemused
31.01.2014
02.02.2014
Eesti MV jääpurjetamises
DN,Ice,Mono
Tulemused
03.05.2014
03.05.2014
Hooaja avamine


03.05.2014
04.05.2014
Mairegatt
Q, RS Feva
Tulemused
16.05.2014
18.05.2014
Kevadregatt

Tulemused
07.05.2014
27.08.2014
Saku Kolmapäevaring

Tulemused
24.05.2014
25.05.2014
Jaan Hermanni regatt
ORC,   LYS
Tulemused
06.06.2014
06.06.2014
F-Secure regatt


07.06.2014
07.06.2014
Sorgu regatt

Tulemused
13.06.2014
15.06.2014
EESTI KV II
RS Feva, 29er, F-18
Tulemused
16.06.2014
17.06.2014
LHV KV I Optimist regatt

Tulemused
20.06.2014
21.06.2014
Eesti MV Team Race Optimist

Tulemused
21.06.2014
22.06.2014
Pärnumaa MV Lühirada
ORC, LYS
Tulemused
05.07.2014
06.07.2014
Pärnu ja Pärnumaa MV svertpaatidele


04.07.2014
06.07.2014
Watergate regatt

Tulemused
12.07.2014
19.07.2014
Muhu Väina regatt


01.08.2014
03.08.2014
Ruhnu regatt

Tulemused
21.08.2014
22.08.2014
Laser Radial Pärnu MV


23.08.2014
23.08.2014
Seesami regatt

Tulemused
31.08.2014
31.08.2014
J.Jannsoni regatt

Tulemused
05.09.2014
05.09.2014
Päästeregatt

Tulemused
06.09.2014
06.09.2014
Kihnu regatt

Tulemused
10.09.2014
10.09.2014
Vello Tarem klubipilet 60

Tulemused
12.09.2014
14.09.2014
Sügisregatt

Tulemused
13.09.2014
13.09.2014
Valhalla regatt

Tulemused
21.09.2014
21.09.2014
Langevate lehtede regatt

Tulemused
27.09.2014
27.09.2014
Team Aida regatt

Tulemused
04.10.2014
04.10.2014
Sõprade regatt

Tulemused
18.10.2014
18.10.2014
Kasukaregatt

Tulemused
01.11.2014
01.11.2014
Hooaja lõpetamine


27.12.201428.12.2014Aastavahetuse võistlus DN, ICE-QTulemused 

2013

Algus
Lõpp
Regatt
Klass
Tulemused
05.01.2013 06.01.2013Läänemaa MV Tulemused
26.01.201327.01.2013
Pärnumaa MV

Tulemused
26.01.201327.01.2013
Tallinna MV

Tulemused
02.02.201303.03.2013
Eesti MV

Tulemused
02.02.2013
03.03.2013
Saaremaa MV, Eesti KV


06.04.2013
07.04.2013
Liu Karikas 2013


04.05.2013
04.05.2013
Hooaja avamine


04.05.2013
05.05.2013
Mairegatt

Tulemused
10.05.2013
12.05.2013
Kevadregatt

Tulemused
08.05.2013
25.09.2013
Saku Kolmapäevaring

Tulemused
18.05.2013
19.05.2013
Jaan Hermanni regatt

Tulemused
01.06.2013
02.06.2013
Pärnumaa MV Lühirajal

Tulemused
08.06.2013
08.06.2013
Sorgu regatt

Tulemused
14.06.2013
22.06.2013
Pärnu Sailing Week

Tulemused
29.06.2013
30.06.2013
Pärnumaa MV


11.07.2013
12.07.2013
Watergate regatt

Tulemused
13.07.2013
20.07.2013
Muhu Väina regatt


08.08.2013
11.08.2013
Ruhnu regatt

Tulemused
17.08.2013
17.08.2013
GO Regatt 2013

Tulemused
01.09.2013
01.09.2013
J.Jannsoni regatt

Tulemused
06.09.2013
06.09.2013
Pääste Sügisregatt

Tulemused
07.09.2013
07.09.2013
Kihnu regatt

Tulemused
14.09.2013
14.09.2013
Langevate Lehtede Regatt

Tulemused
13.09.2013
15.09.2013
Sügisregatt

Tulemused
21.09.2013
21.09.2013
Valhalla regatt

Tulemused
28.09.2013
28.09.2013
Seesami regatt

Tulemused
05.10.2013
05.10.2013
Aida regatt


19.10.2013
19.10.2013
Kasukaregatt

Tulemused
02.11.2013
02.11.2013
Hooaja lõpetamine



2012

Algus
Lõpp
Regatt
Klass
Tulemused
28.04.2012
29.04.2012
Mairegatt

Tulemused
05.05.2012
05.05.2012
Hooaja avamine


09.05.2012
26.09.2012
Saku Kolmapäevaring
ORC,LYS
Tulemused
11.05.2012
13.05.2012
Kevadregatt

Tulemused
19.05.2012
20.05.2012
Jaan Hermanni regatt

Tulemused
02.06.2012
03.06.2012
Pärnumaa MV Lühirajal

Tulemused
09.06.2012
09.06.2012
Sorgu regatt

Tulemused
11.06.2012
17.06.2012
Pärnu Sailing Week

Tulemused
18.06.2012
19.06.2012
LHV Optimistide etapp


30.06.2012
01.07.2012
Pärnumaa MV


05.07.2012
07.07.2012
Watergate regatt

Tulemused
06.07.2012
08.07.2012
Spinnaker regatt


08.07.2012
14.07.2012
Muhu Väina regatt


25.07.2012
29.07.2012
Põhjamaade noorte MV


16.08.2012
19.08.2012
Ruhnu regatt

Tulemused
01.09.2012
01.09.2012
J.Janssoni regatt


08.09.2012
08.09.2012
Kihnu regatt

Tulemused
14.09.2012
16.09.2012
Sügisregatt

Tulemused
15.09.2012
15.09.2012
Firmaregatt


22.09.2012
22.09.2012
Langevate Lehtede regatt

Tulemused
29.09.2012
29.09.2012
Firma regatt

Tulemused
06.10.2012
06.10.2012
Firma regatt

Tulemused
20.10.2012
20.10.2012
Kasukaregatt


03.11.2012
03.11.2012
Hooaja lõpetamine



2011

Algus
Lõpp
Võistlused
Klass
Tulemused
15.01.2011
16.01.2011
Pärnumaa MV
DN,ICE Q

05.02.2011
06.02.2011
Eesti MV
DN,ICE Q

12.02.2011
13.02.2011
Eesti KV
DN,ICE Q

07.05.2011
07.05.2011
Hooaja avamine


07.05.2011
08.05.2011
Mairegatt
Q,Lar,4.7
Tulemused
11.05.2011
28.09.2011
Saku Kolmapäevaring
ORC,LYS
Tulemused
13.05.2011
15.05.2011
Kevadregatt
Q,Lar,4.7
Tulemused
21.05.2011
22.05.2011
Jaan Hermanni regatt
ORC,LYS
Tulemused
04.06.2011
05.06.2011
Pärnumaa MV Lühirajal
ORC,LYS
Tulemused
11.06.2011
11.06.2011
Sorgu regatt
ORC,LYS
Tulemused
16.06.2011
19.06.2011
Pärnu Sailing Week Match Race 2011


20.06.2011
21.06.2011
LHV Optimistide etapp
Q

23.06.2011
24.06.2011
Blue Sail 24 Pärnu KV


25.06.2011
26.06.2011
Blue Sail Eesti KV fleet race


02.07.2011
03.07.2011
Pärnumaa MV
Q,Lar,4.7

07.07.2011
09.07.2011
Watergate regatt
ORC,LYS
Tulemused
08.07.2011
10.07.2011
Spinnaker regatt
Q,Zoom8

11.07.2011
17.07.2011
Muhu Väina regatt
ORC,LYS

11.08.2011
14.08.2011
Ruhnu regatt
ORC,LYS
Tulemused
27.08.2011
27.08.2011
Kihnu regatt
ORC,LYS
Tulemused
09.09.2011
11.09.2011
Sügisregatt
Q,Lar,4.7

17.09.2011
17.09.2011
Langevate Lehtede regatt
ORC,LYS

15.10.2011
15.10.2011
Kasukaregatt
ORC,LYS

05.11.2011
05.11.2011
Hooaja lõpetamine



2010
Start
Lõpp
Võistlus
Klass
Tulemused
09.01.2010
10.01.2010
Pärnu MV
DN, IO

16.01.2010
17.01.2010
Eesti MV
DN, IO

06.03.2010
07.03.2010
Eesti KV
DN, IO

13.03.2010
14.03.2010
Pärnu KV
DN, IO

05.05.2010
29.09.2010
Kolmapäevaring

Tulemused
08.05.2010
08.05.2010
Hooaja avamine


08.05.2010
09.05.2010
Mairegatt
Q, LAR
Tulemused
14.05.2010
16.05.2010
Kevadregatt
Q, LAR, Laser 4,7
Tulemused
22.05.2010
23.05.2010
J.Hermani Mälestusvõistlus
ORC,LYS
Tulemused
12.06.2010
12.06.2010
P. Sõbra Mälestusvõistlus SORGU regatt
ORC,LYS
Tulemused
12.06.2010
13.06.2010
LHV KV 1.Etapp
Q

03.07.2010
04.07.2010
Pärnumaa MV svertpaatidele


08.07.2010
10.07.2010
13. WATERGATE regatt
ORC,LYS
Tulemused
12.07.2010
17.07.2010
MUHU VäINA REGATT


12.08.2010
15.08.2010
Ruhnu Regatt
ORC,LYS
Tulemused
28.08.2010
29.08.2010
Pärnumaa MV Lühirajal
ORC,LYS
Tulemused
04.09.2010
05.09.2010
Kihnu Regatt
ORC,LYS
Tulemused
10.09.2010
12.09.2010
Pärnu Sügisregatt


18.09.2010
18.09.2010
Langevate Lehtede Regatt
ORC,LYS
Tulemused
25.9.2010
25.9.2010
Firma regatt


2.10.2010
2.10.2010
Firma regatt


9.10.2010
9.10.2010
Firma regatt


16.10.2010
16.10.2010
Kasuka Regatt
ORC,LYS
Tulemused
6.11.2010
6.11.2010
Hooaja lõpetamine



2009
Start
Lõpp
Võistlus
Klass
Tulemused
10.01.09
11.01.09
Pärnu MV
DN,IO

07.02.09
08.02.09
Eesti MV jääpurjetamises
DN,IO
Tulemused
21.02.09
22.02.09
Eesti KV jääpurjetamises
DN,IO
Tulemused
14.03.09
15.03.09
Pärnumaa Karikavõistlused
DN,IO
Tulemused
02.05.09

Hooaja avamine


02.05.09
03.05.09
Mairegatt ja Kalevi MV
Q,LAR

15.05.09
17.05.09
Kevadregatt
Q,LAR

06.05.09
30.09.09
Pulsi kesknädalaring
LYS,ORC
Tulemused
22.05.09
24.05.09
J.Hermani  mälestusvõistlus
LYS,ORC
Tulemused
06.06.09
07.06.09
Pärnumaa MV lühirajal
LYS,ORC
Tulemused
13.06.09
13.06.09
Sorgu regatt
LYS,ORC

09.07.09
11.07.09
12.Watergate regatt
LYS,ORC

11.07.09
18.07.09
Muhu Väina regatt
LYS,ORC

04.08.09
05.08.09
Pärnumaa MV
Q,LAR

20.08.09
23.08.09
Ruhnu regatt
LYS,ORC
Tulemused
05.09.09
06.09.09
Kihnu regatt
LYS,ORC
Tulemused
11.09.09
13.09.09
Sügisregatt
Q,LAR

24.10.09
24.10.09
Kasukaregatt
LYS,ORC

22.05.09
06.09.09
PJK Karikavõistlused
LYS,ORC
Tulemused
07.11.09

Hooaja lõpetamine



2008

Start
Lõpp
Võistlus
Klass
Tulemused
12.01.08
13.01.08
Pärnu MV
DN, IO

16.01.08
23.01.08
Juunioride MM ja EM
DN, IO

01.02.08
03.02.08
Pärnu Karikavõistlused
DN, IO

03.05.08

Hooaja avamine


03.05.08
04.05.08
Mairegatt ja Kalevi MV
Q, LAR
Tulemused
07.05.08
24.09.08
Pulsi kesknädalaring
ORC, LYS
Tulemused
16.05.08
18.05.08
Kevadregatt
Q, LAR, Laser 4,7

23.05.08
25.05.08
J.Hermani mälestusvõistlus
ORC, LYS
Tulemused
14.06.08

P. Sõbra mälestusvõistlus Sorgu võidusõit
ORC, LYS
Tulemused
10.07.08
12.07.08
11. Watergate ja ORC regatt
ORC, LYS
Tulemused
13.07.08
19.07.08
Muhu Väina regatt
ORC, LYS

23.07.08
26.07.08
Baltic IMS Offshore Week
ORC, LYS

14.08.08
17.08.08
Ruhnu regatt
ORC, LYS
Tulemused
26.07.08
27.07.08
Pärnumaa MV
LAR, Q, F

05.09.08
07.09.08
Pärnumaa MV/Kihnu regatt
ORC, LYS
Tulemused
12.09.08
14.09.08
Sügisregatt
Q, Laser 4,7, LAR
Tulemused
25.10.08

Kasukaregatt
ORC, LYS
Tulemused


PJK Karikavõistlused avamerepurjetamises
ORC, LYS
Tulemused
08.11.08

Hooaja lõpetamine