VõistluskalendeR

Võistluskalender allalaadimiseks: VÕISTLUSKALENDER 2020

TALV 2020
Aeg
Regatt
Klass
4.-5.01.20
Eesti KV 1. etapp - edasi lükatud
Ice-Q | DN |M-XV
11.-12.01.20
Eesti KV 2. etapp - edasi lükatud
Ice-Q | DN |M-XV
31.01.-2.02.20 Eesti Meistrivõistlused
Ice-Q | DN  
8.-15.02.20
Euroopa ja maailma MVDN
 16.-21.02.20 Juunioride MM, Leedu
Ice-Q | DN  
29.02.-1.03.20
Eesti KV 3. etapp
Ice-Q | DN 
7.-8.03.20Eesti KV 4. etapp
Ice-Q | DN|M-XV

Hooaja lõpetamine

SUVI 2020      
 MAI
  27.04.20 KEVADTALGUD JAHTKLUBIS  
2.05.20HOOAJA AVAMINE, ÜLDKOOSOLEK
 
2.-3.05.20
MAIREGATT Q | LAR | Laser 4,7
Võistlusteade| Tulemused 
6.05.20
 
Saku kesknädala ring ORC
Võistlusteade  | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
13.05.20
Saku kesknädala ringORC
15.-17.05.20
 
KEVADREGATTQ | LAR | Laser 4.7 | Zoom8
Võistlusteade - NOR Võistlusjuhis - SI | GALERII
Tulemused I päev:
Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Laser Radial
Tulemused II päev:
Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Laser Radial
Tulemused III päev:
Optimist, Zoom8, Laser 4,7, Laser Radial
  20.05.20 Saku kesknädala ring  ORC
23.-24.05.20
JAAN HERMANNI REGATT
ORC
 Võistlusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod  
27.05.20Saku kesknädala ring
ORC
JUUNI
 03.06.20Saku kesknädala ring ORC
   06.06.20 SORGU REGATT   ORC
 Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 10.06.20Saku kesknädala ring
ORC
12.-14.06.20
EESTI MV II Etapp, Purjetamisnädal
Laser Radial | Laser Standard |
RS Feva | 29er | 49er | F18 | 470
Võistlusteade ja -juhis| Registreerimine | Sadamaplaan | Fotod
TULEMUSED:
1. päev: Laser Radial, Laser Standard, RS Feva, 29er, 49er, F18
2. päev: Laser Radial, Laser Standard, RS Feva, 29er, 49er, F18
3. päev: Laser Radial, Laser Standard, RS Feva, 29er, 49er, F18
16.-17.06.20LHV KV I Optimist regattQ – Võistlusteade | Tulemused:
1. päev    2. päev
15.-24.06.20
PJK Eskaader
Eesti saarestik
 17.06.20Saku kesknädala ring
Kommodoori regatt PJK114
ORC
 24.06.20 Saku kesknädala ring ORC
 28.06-03.07.20GULF OF RIGA REGATTA
LATVIAN OPEN OFFSHORE SAILING CHAMPIONSHIP 2020
ORC
JUULI
1.07.20Saku kesknädala ring
ORC
8.07.20 Saku kesknädala ring ORC
11.-18.07.20MUHU VÄINA REGATT
ORC
15.07.20
Saku kesknädala ring
mitteametlik etapp
22.07.20Saku kesknädala ring
ORC
29.07.20Saku kesknädala ring
ORC
AUGUST
5.08.20
Saku kesknädala ring
ORC
 8.08.20SEEKLIHUNDI REGATT
ORC
12.08.20
Saku kesknädala ring  ORC
  18.-19.08.20 Pärnu ja Pärnumaa MV Q | Laser 4.7 | Zoom8
 19.08.20Saku kesknädala ring
ORC
20.-23.08.20
 
RUHNU REGATT
ORC
Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused
 26.08.20Saku kesknädala ringORC
 29.-30.08.20KIHNU REGATT  ORC
 Võistlusteade | Võistlusjuhis | Fotod | Tulemused
SEPTEMBER
  2.09.20 Saku kesknädala ring ORC
 9.09.20Saku kesknädala ringORC
11.-13.09.20
   
SÜGISREGATTOptimist I Zoom8 I  Laser 4,7
NOR/SI | NOR/SI lisa|Osavõtuavaldus | Registreerujad | Sadamaplaan
GALERII
Tulemused:
1. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
2. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
3. päev: Optimist, Zoom8, Laser 4,7
16.09.20
Saku kesknädala ring
ORC
19.-20.09.20
Lühirada
ORC
  Võistlusteade | Võistlusjuhis | Fotod | Tulemused    
23.09.20
Saku kesknädala ring
ORC
 30.09.20Saku kesknädala ring
ORC
OKTOOBER
24.10.20
KASUKAREGATT
ORC
Võistusteade | Võistlusjuhis | Tulemused | Fotod
 
OSAVÕTU KOKKUVÕTE
NOVEMBER   
7.11.20HOOAJA LÕPETAMINE