ETTEVALMISTUSED REGATTIDEKS

Alates 2020. aastast toimuvad kõik PJK regatid ORC arvestuses. ORC teemaga täpsemalt on võimalus viia end kurssi ORC ametlikul kodulehel - www.orc.org

1. Purjetamisvõistlused

Purjetamise regatid toimuvad vastavalt võistluskalendrile.


Võistlustele registreerimine ja tulemuste kajastamine toimub e-keskkonnas! Pärnu Jahtklubi võistlused on kajastatud e-keskkonnas Manage2Sail. Palume kõikidel meeskondadel eelnevalt vormistada endale konto Manage2Sail keskkonda. Kes ei ole veel Manage2Sail keskkonda kasutanud, siis ülevaatliku õppevideo leiate SIIT.

Kui kellelgi on küsimusi või vajab abi konto loomisega või keskkonna kasutusega, siis võib julgelt ühendust võtta Külli Martinsoniga telefonil 5531347. Ärge jätke konto loomist viimasele minutile!

Purjetamise võistlusreeglid on alates käesolevast aastast uuenenud. Purjetamise võistlusreeglid 2021-2024


2. Jahtide kaalumine

Kõik võistlevate jahtide omanikud, kellel on soov kaaluda jahti, siis andke oma soovist teada

Andrus Aarnale, kontaktid - https://www.puri.ee/mootjad/

Iga jahiomanik vastutab ise andmete õigsuse eest. Jaht peab olema kaalumiseks viidud mõõtmistrimmi vastavalt Eesti Jahtklubide Liidu juhendile.

Kellel kaalumist ei ole vaja, saavad tellida muudatusteta mõõdukirjad.


3. Mõõdukirjade tellimine

Mõõdukirju saab tellida EJL kodulehel. Peame kinni tähtaegadest, et mitte ülekoormata mõõtjaid viimasel hetkel!

Uued mõõdukirjad on nõutud esimesest regatist alates, kuna Manage2Sail keskkond ei arvesta eelmise aasta mõõdukirju. Erisus jääb nii, et kui mõõdukirja ei ole, saab võistlev jaht DNFi ja kui tuuakse käesoleva aasta mõõdukiri, siis uuendatakse andmed keskkonnas. Kuid seda erisust saab kasutada ainult kolmapäevaringidel kuni Hermanni regatini.

Purjetamiseni!