külalistemaja


Pärnu Jahtklubi restoran ja külalistemaja asuvad rahulikus ja kenas kohas jõe kaldal kesklinna ja ranna vahetus läheduses. Suvel avaneb paeluv vaade jahte täis jõele, mille mastide laul tuule käes lisab romantikat hilisõhtustele päikeseloojangutele. 
Jahisadama melu ja toimetamised, traditsioonilised kolmapäevased regatid-
sellist omanäolist vaatepilti on võimalik
jälgida meie väliterrassil. Suvistel nädalavahetustel toimuvad terrassil meeleolukad kontserdid, kuid ka talvel pakume mõnusat äraolemist ja külma vastu kosutust.

Meie külalistemajas on 12 kahekohalist ja 5 ühekohalist õdusat numbrituba ja üks suure rõduga sviit. Kõikidel tubadel on kuulsate jahtide nimed ja neis on duširuum, WC, TV ning lisavoodi kasutamise võimalus. Majas ja väliterrassil on tasuta WiFi leviala.
  • Meile on oodatud ka lemmikloomad!
  • Hotelli külalistele pakume tasuta autoparkla kasutamist.
  • Rendime ruume seminari või koolituse läbiviimiseks.
  • Aitame korraldada jahi rentimist ning lõbusõite lahel.

Suvehooajal on vastuvõtuletist võimalik osta postkaarte, marke, jahtklubi sümboolikat ja meeneid. Pakume ka tasuta infomaterjale Pärnu ja Eesti kohta. 


Tere tulemast!


Jahtklubi peab kinni Terviseameti nõuetest. Pärast igat klienti külalistemaja toad desinfitseeritakse, avalikke ruume puhastatakse pidevalt ja klientidele on kättesaadavad desinfitseerimisvahendid koridorides välisuste juures.

Meie töötajad kannavad maske!

Kui oled terve, oled oodatud!

Avasta Pärnu - Pärnu vaatamisväärsused, sündmused ja jalutustuurid.


Lae rakendus alla siit: Google Play või App Store