MEESKONNATÖÖ KOOLITUS

Tere tulemast Utoopia meeskonnatöö koolitusele!

 

Kas soovid tugevdada sidet oma meeskonnaliikmete vahel, parandada koostööoskusi ja luua tõhusama töökeskkonna?

Tule Utoopiale ja korralda meeldejääv meeskonnakoolitus merel!

Meie kogenud kapten pakub sulle ja su meeskonnale unustamatu kogemuse, mis paneb teid koos töötama ühiste eesmärkide nimel. Saate võimaluse ise roolida, osalete purjede tõstmisel, pautimistel-halssimistel ja teete tutvust elementaarse purjetamisterminoloogia ja mõistetega.

 

Miks valida meie meeskonnatöö koolitus?

1.       Sideme tugevdamine – edu purjetamises ja ettevõtluses saavutatakse läbi sujuva koostöö, mis aitab parandada suhtlust ja sidet sinu meeskonna liikmete vahel.

2.       Koostööoskuste parandamine – merel tekkivad väljakutsed suunavad teid koostööd tegema ja lahendusi leidma. See aitab parandada sinu meeskonna koostööoskusi ja toob kaasa paremaid tulemusi.

3.       Motivatsiooni tõstmine – erinev keskkond ja uued väljakutsed aitavad tõsta sinu meeskonna motivatsiooni ja laadida tiimi värske energiaga.

4.       Juhtimisoskuste arendamine – koolituse käigus saavad juhid võimaluse näidata oma juhtimisoskusi ning toetada ja innustada meeskonnaliikmeid.

5.       Positiivse ettevõtte kuvandi loomine – ettevõtte investeering meeskonnatöökoolitusse väljaspool töökeskkonda näitab, et hoolitakse töötajate heaolust ja soositakse positiivset töökeskkonda.

Registreeri juba täna!

 

Tee oma meeskonnale kingitus ja korralda meeskonnakoolitus merel koos Utoopiaga!

Täida allolev vorm ja astu pikemate sammudega parema meeskonnatöö ja veelgi edukama ettevõtte suunas.

Eelnev purjetamiskogemus ei ole vajalik.

Jahis lisaks kaptenile 4-6 inimest

Hind: 75 €/inimene (3 tundi), klubiliikmel soodustus -20%.


TELLIMINE:
Email again: