võistluskoondis

PJK koondis luuakse eesmärgiga motiveerida õpilasi saavutama paremaid tulemusi läbi koduse konkurentsi. Koondisesse pürgija loob sisuliselt koostööprojekti jahtklubiga. Üheltpoolt tagab klubi noorsportlasele harjutamistingimused, finantseerib osalemise Eesti karika ja edetabelivõistlustel tagades transpordi, majutuse ja toitlustuse. Sportlane omalt poolt kohustub osalema regulaarselt treeningutel täites treeningplaani ja treeningpäevikut. Tal ei tohi olla PSK õppetasu võlgnevust.

Koondis luuakse kõigis PSK s harrastatavates paadiklassides ja jääpurjetamises. Koondislaste maksimaalne arv klassiti on kaks sportlast vastavalt Eesti selle klassi edetabelile. Koondise kandidaat peab mahtuma oma klassi edetabelis vähemalt esimese kolmandiku sisse (välisvõistlejad arvatakse välja).

Koondise kinnitab Pärnu Jahtklubi juhatus vastavalt PSK õppenõukogu taotlusele. Paadiklassi vahetades säilivad koondislase soodustused järgmises klassis kuni pooled edetabelivõistlused on peetud. Peale seda vaadatakse punktiseis üle ja otsustatakse staatus eraldi. Teised kooli õpilased kes ei kuulu koondisesse kuid soovivad võistelda Eesti karikasarjas ja osaleda edetabelis saavad klubi poolt transpordi ja võistluste teeninduse. Majutuse ja toitlustuse eest tasuvad sportlased ise.

Võistluskoondis:

Talv 2019

IceOptimist
Lisbeth Taggu

DN juuniorid
Rasmus Maalinn

Suvi 2019

Optimist

Andrias Sepp
Angeliina Maria Isabel Õunap
Pert Salundi

RS Feva
Angeliina Maria Isabel Õunap - Lisbeth Taggu

Laser 4,7
Hendrik Holtsmann

Laser Standard
Keith Luur