võistluskoondis

PJK koondis luuakse eesmärgiga motiveerida õpilasi saavutama paremaid tulemusi läbi koduse konkurentsi. Koondisesse pürgija loob sisuliselt koostööprojekti jahtklubiga. Üheltpoolt tagab klubi noorsportlasele harjutamistingimused, finantseerib osalemise Eesti Meistrivõistlustel, Eesti Karikavõistlustel ning tagades klubi poolt organiseeritud transpordi, majutuse ja võimalusel toitlustuse. Võimaldab klubi poolset treenerit Eesti Karikavõistlustel ja Eesti Meistrivõistlustele. Sportlane omalt poolt kohustub osalema regulaarselt treeningutel. Tal ei tohi olla võlgnevust. Esindab klubi positiivse sõnaga. Teeb iseseisvalt Eesti Karikavõistluste ja  Meistrivõistluste registreerimise soodustähtajal. Osaleb kõikidel Eesti Karikavõistluste etappidel ja Eesti Meistirvõistlustel, kui samal ajal ei toimu rahvusvahelisi tiitlivõistluseid. Kannab klubi riietust võistluste avamisel ja lõpetamisel. Teavitab klubi võistlusele eelneval esmaspäeval, kui ei soovi klubi poolt pakutavaid võimalusi võistlusel.

· igas paadiklassis maksimaalselt kaks sportlast vastavalt Eesti edetabelile.

· sportlane saab suvehooajal olla ühes paadiklassis klubi koondises. Kui mitmes, peab tegema valiku.

· mahub oma paadiklassi edetabelis vähemalt 25% sisse (välisvõistlejad välja arvatud). · Optimist klassis on lisakohana võimalus klubi koondisesse pääseda U12 vanuseklassi parimal, kui ta on Eesti edetabelis üldarvestuses 25% hulgas.

· suvepurjetamises on igal klubi sportlasel võimalus hooaja jooksul pääseda klubi koondisesse, (kui seal on vabu kohti), kui ollakse Eesti Meistrivõistluste, karikavõistluste etapil üldarvestuse esi-kolmikus. Koondise liikme võimalused rakenduvad alates järgmisest etapist hooaja lõpuni.

Koondise kinnitab Pärnu Jahtklubi juhatus. Paadiklassi vahetades muutub sportlane uues paadiklassis kandidaadiks. Saavutades hooaja jooksul esikolmiku koha Eesti Meistrivõistluste etapil, arvestatakase sportlane klubikoondisesse. Teised kooli õpilased, kes ei kuulu koondisesse kuid soovivad võistelda Eesti karikasarjas ja osaleda edetabelis, saavad klubi poolt transpordi ja võistluste teeninduse. Majutuse ja toitlustuse eest tasuvad sportlased ise.

Võistluskoondis:

Talv:
Ice-Optimist:
Aron Poolma

Suvi:
Optimist:
Liise-Kärt Liiber
Sharon Peetrimäe
ILCA 6
Angus Aarna Ant
Andrias Sepp
ILCA 7
Karel Ratnik
RS Feva
Laura Marii Taggu, Sharon Peetrimäe