Aluste deklaratsioonid, tõstmised ja arveldamine

1.     Deklaratsioonide esitamine

Navigatsiooniperiood on algamas ja sellest tulenevalt ootame aluste 2020. aasta deklaratsioone, et planeerida sadamaplaani. Deklaratsioonid tuleb esitada kõikidele alustele, kaasaarvatud staapelplatsile jäävatele alustele. Sadamateenuste hinnakiri ja deklaratsiooni failid leiab kodulehelt: https://jahtklubi.ee/jahisadam/hinnakiri

Sadamasse on lisandumas uusi aluseid ja sellest tulenevalt esineb kaikohtade ümberpaigutamist. Hilinenud deklaratsioonide esitamisel ei ole erisoovide rahuldamine võimalik.

2.     Aluste vette tõstmised ja arveldamine

Jahtide sissetõstmine on planeeritud traditsiooniliselt, kuid üritame seda teha võimalikult hajutatult. Esimesed alused on juba ettevalmistamisel ja ka vette pandud. Palume oma ettevalmistus töid planeerides kinni pidada eriolukorrast tulenevatest piirangutest. Kindlasti ei ole lubatud Jahtklubi territooriumil rahvarohked kogunemised. Palume oma aluse tõstmise soovist teavitada võimalikult aegsasti sadamakaptenit, et saaksime planeerida autokraana tellimised.

Sel aastal võtame kasutusele tõstmisteenuse eest tasumise korra muudatuse. Kõik tõstmised on kohapeal tasumisega sularahas või kaardiga.

Kuna osade aluste puhul kasutame sisseosteteva teenusena ka autokraanat, siis lõpliku tõstehinna saame esitada alles peale nende poolt esitatud arve saabumist. Tõstmisteenuse kohta esitame arve koos kaikoha tasuga, mille juures arvestame juba kohapeal tasutud ettemaksu.

Tõstmiste ettemaksu hinnad:

·       45 EUR konsoolkraana klubiliikmele

·       65 EUR konsoolkraana tavakliendile

·       100 EUR autokraana (sh. kombineerituna konsoolkraanaga).

*Autokraana hind on arvestuslik ja tuleneb eelmise aasta keskmisest kogu laevastiku tõstehinnast.

3.     Kaikoha arved

Kaikoha eest esitame arved kohe navigatsiooni perioodi alguses endiselt 7-päevalise tasumise tähtajaga. Eeldame kõigilt klientidelt õigeaegset arvete tasumist eriti praeguses olukorras. Kui kellegi on põhjendatud vajadus arvet ajatada, siis sellest teada anda sadamakaptenile ja proovime leida ühise lahenduse.

Täname kõiki, kes on juba esitanud oma deklaratsiooni ja olnud vastutustundlik arvete tasumisel.

Täiendavad küsimused:

Heiti Põldroos
5307 8777

Raiko Lehtsalu
5088493