EJL kutsub: avamerepurjetamise Euroopa meistrite tunnustamisele

Tere

Ootame kõik huvilisi kolmapäeval 28.08 algusega kell 16.00  Piritale, Kalevi jahtklubi hoovile avamerepurjetamise Euroopa meistrite tunnustamisele. Peale sportlaste tervitamise ja tunnustuste kättejagamist suundume ühise rongkäiguna  jahtklubi hoovilt Olümpiatule platsile, kus süütame tule. Edasi suunduvad sportlased merele võistlusele.  Sündmust juhib Kaidor Kahar ja ajaliselt ei tohiks rohkem kuluda kui 45 minutit kokku.  Eesti on mereriigina tugevalt maailmakaardil ja kindlasti on selles oma osa meie tublidel purjetajatel, kes rahvusvahelistel tiitlivõistlustel Vabariigi lippu kõrgel hoiavad.

TAUST:

Eestist osales 9-17 augustil Ahvenamaal toimunud Euroopa meistrivõistlustel 11 meeskonda.

B-grupis saavutas üldarvestuse võidu meeskond jahil OLYMPIC Meeskonda kuulusid: Meelis Pielberg, Tiit Vihul, Tanel Trööp, Raul Vane, Aivar Kaljumäe, Ivo Kais, Kristjan Keert, Triin Sarapuu, Indrek Ulla ja Joel Timm (esindavad Hiiumaa Jahtklubi Dagot)

C-grupis võitis euroopa meistritiitli Pärnu meeskond jahil SUGAR. Meeskond koosseisus: kapten Sandro Montefusco, Paolo Piccione, Marko Uulits, Marjaliisa Umb, Siim Akermann, Paolo Bucciarelli, Ott Kikas, Siim Ots ja Simone Ferrarese.

Samas grupis saavutas kolmanda koha Katariina II meeskond, kuhu kuulusid: kapten Aivar Tuulberg, Karl-Hannes Tagu, Peeter Šaraškin, Tobias Reiter, Andrea Trani, Lorenzo Giacomo Bodini, Joosep Laus ja August Luure.

Lisaks saavutasid Eestlased võistlusel mitmeid medalikohti teistes arvestusest. Võistluse protokoll

Vastan meeleldi võimalikele tekkinud lisaküsimustele, selleks palun helistage 56279301 või kirjutage Kai@puri.ee