Eskiis Pärnu Jahtklubist

3. okt. 2017

Lugupeetud Jahtklubi liikmed

Arendustoimkond, eesotsas Margus Sameliga, on ligi aasta tegelenud klubi territooriumi arendamise arhitektuurse visiooniga.

Arengute põhimõtteid ja põhiseisukohti tutvustasime aasta tagasi üldkoosolekul. Nüüd on valmis saanud arhitekt Riho Jagomägi arhitektuurne eskiis, mis haarab meie kasutuses olevaid territooriume Lootsi 1 ja Lootsi 6/8.

Visioon on ambitsioonikas ja selle täitumisel saaks meie klubi olema üks pärleid Pärnu linnas. Kindlasti ei saa me selle visiooni elluviimisega hakkama ainult omavahenditest. Meil on vaja partnereid ,omavalitsuse, riigi ja fondide tuge.

Et projektiga edasi minna ootame aga klubiliikmete arvamusi tehtu kohta.
Link eskiis – https://www.youtube.com/watch?v=3BcXu2Jxyr8&feature=youtu.be

Kõike paremat
Väino Hallikmägi
PJK kommodoor