Hispaania laager Salous

26.02.-05.03.2018 toimus Hispaanias Salou linnas Pärnu Jahtklubi purjespordikooli Optimisti ja Zoom8 treeninglaager. Laagris osales 8 sportlast Romi Safin, Lisbeth Taggu, Andrias Sepp, Pert Salundi, Karel Ratnik, Angeliina Maria Isabel Õunap, Kardo Remi Kaar, Dagne Aasmaa. Treeneriks Elise Umb, taustajõududeks 5 inimest.

Laagri päevad olid sisutihedad, suurim rõhk oli purjetamisel. Lisaks hommikuvõimlemised, jalutuskäigud, frisbee mängud rannas, tõukerattaga/rulaga liiklemised. Harisime ennast ka kultuurselt-külastasime Tarragona ja Barcelona vaatamisväärsuseid.

Treeningtingimused selles linnas olid head. Meid vastuvõttev klubi oli väga külalislahke, pakkudes kõiki võimalusi, mida treeninglaagris vaja läheb. Merepeal saime tuult ja tuulevaikust, siledat vett ja suuri laineid. Ilm oli heitlik, esimesel päeval tervitas meid lumesadu, aga iga järgnev päev oli suvisem. Viimastel päevadel oli päevane temperatuur isegi +23 kraadi. Kohalikud küll väitsid, et viimase 12 aasta külmem periood, aga meid see ei takistanud.

Kokkuvõttes jäid kõik osalised laagriga rahule ja ootame juba Eesti purjetamishooaja algust.


GALERII