Jaanuari Kuldaju võitis Nora Lii

Meie klubi mõttesportlaste Kuldaju sarja jaanuarimängus pani oma paremuse maksma Nora Lii tiim koosseisus Ülar Jänes, Heiti Põldroos, Külli Martinson, Priit Vasar, Kalev Aljaste, Valdar Tamm ja Norman Talson. Teise koha saavutanud Lumo laudkonnas mängisid Teolan Pärtels, Aile Alberg, Ando Alberg, Jaanika Nigula, Heigo Nigula, Bärbel Kerge, Peep Kerge ja Virge Kirsch. Kolmanda auhinna vääriliselt ragistas ajudega Jäälinnu võistkond Margo Põbo, Marleen Põbo, Raivo Rohtoja, Danel Tammeleht, Birgit Rohtoja, Sigrid Küpar ja Meelis Küpar.

Esikolmikule järgnesid Masu, Siren, Emerald ja Callisto.

Omajagu elevust pakkus käsimus maailmarekordist:

1908. aastal läbis ameeriklane Preis ühe miili pikkuse distantsi kiirusega 225 km/h, mis oli toona absoluutne maailmarekord. Mis sõiduriistaga ta rekordi püstitas?

Ei olnud vedur, auto, lennuk ega mootorratas.

Kuldaju järgmine mäng on reedel, 23. veebruaril algusega kell 19.

Täpsem info Joelilt tel 56 85 82 35.