Jääpurjetamishooaeg 2021 on avatud - Eesti karikavõistluste I etapp DN klassis.

Elise Umb, PSK peatreener
16.01:
Kui kaks päeva tagasi mängisime lumes jalgpalli ja unistasime jääpurjetamisest, siis täna olime juba jääl. Väga ootamatult valminud jääplats Topu lahel andis võimaluse minna jääle! Jääle said nii võistlejad kui ka algajamad. Tore jääpäev oli. Kahjuks tuult oli liiga vähe, et DN võistelda oleks saanud ja ka oskajamatele Ice-Optimist sõitjatele oli vähe tuult. Aga algajamatele esimeseks päevaks küll.
Rõõmsad lapsed ja noored, rõõmsad abilised ja treenerid veetsid toreda ja tegusa päeva jääpeal. Meie noortest oli kokku 13 sportlast kohal. Osadel ei õnnestunud lühikese etteteatamise peale tulla, aga selline ongi jääpurjetamine. See ei luba planeerida midagi ja kui on minek, siis suhteliselt kohe.
Mis saab olla parem kui veeta sportlik päev talvisteks oludes õues. Seda Me teemegi ja homme jälle!
Homme saavad ehk starti ka võistlejad Lisbeth Taggu, Karel Ratnik ja Rasmus Maalinn.

17.01:
Laupäeval tuulevaikuse tõttu sõite pidada ei saanud. Pühapäeval õnnestus võistelda viies sõidus. Võistluse võitis nelja sõiduvõiduga Rasmus Maalinn. DN klassis esmakordselt sõitev Lisbeth Taggu oli juunioride arvestuses 3 ja Karel Ratnik 5.

Sel ajal kui DN klass võistles, olid Ice-Optimist purjetajatel treening koos Saaremaa Merispordi Seltsi sportlastega. Kõik ikka sellepärast, et juba võistluse stardis meid rohkem oleks.