Kuldaju hooaja avamängu võitis Emerald

Meie klubi purjetajate, nende sõprade ja pereliikmete Kuldaju mälumängu esimesel etapil pani oma paremuse maksma Emeraldi tiim, kus ajudega ragistasid Tiit Karu,  Kardo Kutan, Riina Laur, Jüri Rao ja Ermo Mihhotin. Teise auhinna teenis Nora Lii laudkond koosseisus Ülar Jänes, Kristel Hirvesaar, Külli Martinson ja Heiti Põldroos. Kolmanda koha saavutanud Jäälinnu võistkonda kuulusid Margo Põbo, Helen Põbo, Oskar Põbo, Marleen Põbo, Sigrid Küpar, Meelis Küpar, Danel Tammeleht, Raivo Rohtoja, Birgit Rohtoja ja Brit Rohtoja.

Omajagu elevust tekitas küsimus: Peale eesti keele esineb samamoodi hääldatav ja kirjutatav Ü-täht veel kolme NATO liikme riigikeeles. Nimetage need.

Kuldaju järgmine mäng tuleb reedel, 27. oktoobril algusega kell 19.

Täpsem info Joelilt tel 56 85 82 35