Kuldaju hooaja viimase mängu võitis Lumo

Meie klubi purjetajate Kuldaju aprillimängus pani oma paremuse maksma Lumo laudkond, kus ajudega ragistasid Aile Alberg, Ando Alberg, Jaanika Nigula, Heigo Nigula, Bärbel Kerge, Peep Kerge ja Virge Kirsch. Teise auhinna vääriliselt mänginud Nora Lii võistkonda kuulusid Heiti Põldroos, Ülar Jänes, Külli Martinson, Raiko Lehtsalu, Airon Lehtsalu, Rihard Lehtsalu, Kristel Hirvesaar, Alice Hirvesaar, Kalev Aljaste ja Eigil Laur. Kolmanda koha saavutasid Kardo Kutan, Kerli Kutan, Riina Laur, Jüri Rao, Piret Vilu ja Ivo Mihhotin Emeraldi tiimist. Esikolmikule järgnesid Bluebird ja Masu.

Enim elevust pakkus küsimus, kus Kuldse Trio repertuaari kuulunud laulus tuli ära arvata kolm sõna, millest oli antud vaid täishäälikud:

 

Kirde Eesti

Tuttav läti mustlane mulle kaarte paneb,

töötu volgasakslane kuseb vastu puud,

priske Narva prostituut ennast panna laseb,

kaifinäljas narkomaan   aiua   ai   uu .

 

Septembris alanud ja kaheksa kuud kestnud Kuldaju karikasarja võitis Nora Lii, järgnesid Lumo, Emerald, Masu, Bluebird, Jäälind, Lind, Temper, Riin, Hope ja Lily. Kokku ragistas ajudega 99 mõttesportlast.