Kuldaju jaanuarimängu võitis Lind

Jahtklubi Kuldaju mälumängusarja neljandal etapil oli parim võistkond Lind, kes suutis koguda 42st võimalikust 30 punkti. Võidukas tiimis ragistasid ajudega Jüri Sõber, Siim Sõber, Maria Sõber, Paula Kivistik ja Norman Saarso. Teise auhinna teenis 29 punktiga Sütevaka laudkond koosseisus Rasmus Maalinn, Lisa Priivits, Tom Suiste, Erik Vipre, Aleksander Vunk, Karl-Erik Kriis ja Marko Saarlaid. Kolmanda koha võitsid 28 punkti saanud Allegro mängijad Valdar Tamm ja Kärt Tamm.

Mäng algas küsimusega tuntud ooperist, mille Giuseppe Verdi kirjutas Suessi kanali avamise puhul. Ooperi esietendus oli 24. detsembril 1871 Kairos ja heliteose nime kannab üks meie klubi lipu all seilavatest jahtidest.

 NB! Seoses vabariigi juubelipidustustega on mõistlik korraldada järgmine mäng nädal varem, reedel 16. veebruaril algusega kell 19. Kindlasti jälgi reklaami nii veebikeskkonnas kui klubi teadete tahvlil!