Kuldaju jaanuarimängu võitis Nora Lii

Meie klubi purjetajate ja nende sõprade Kuldaju mälumängusarja jaanuarimängus teenis esimese auhinna Nora Lii laudkond, kus ajudega ragistasid Ülar Jänes, Heiti Põldroos, Külli Martinson, Kati Mikk, Kalev Aljaste ja Tarmo Sooväli. Teise koha saanud Jäälinnu tiimi kuulusid Margo Põbo, Sigrid Küpar, Raivo Rohtoja, Meelis Küpar, Danel Tammeleht, Birgit Rohtoja ja Irje Tammeleht. Kolmanda koha saavutasid Aile Albeg, Ando Alberg, Jaanika Nigula, Heigo Nigula, Bärbel Kerge ja Peep Kerge võistkonnast Lumo.

Esikolmikule järgnesid tihedas grupis Bluebird, Temper, Emerald ja Callisto.

Omajagu elevust tekitas eelviimane küsimus:

Kes on rääkinud nii:

Olen kaks korda Playboys olnud, aga ma ei olnud paljalt. Mul on küll seal seelikud üle pea olnud, aga paljalt ma ei poseerinud. Siis on teinud minust fotoseeria Philip Haltsman, kes kuulus kunagi ka Marylin Monroe kümne fotograafi hulka. Sõitsin kaheks päevaks temaga töötama, töötasime nii päeval kui öösel. Tema tegi poolkaetud, kergelt erootilisi fotosid. Ja lihtsalt portreesid.

Kuldaju järgmine mäng toimub neljapäeval, 23. veebruaril algusega kell 19.

Täpsem info Joelilt tel 56 85 82 35.