Kuldaju jõulumängu võitis Lind

Jahtklubi Kuldaju detsembrimängus pani oma paremuse maksma jahtlaeva Lind meeskond, kus kapten Jüri Sõbra dirigeerimisel ragistasid ajudega Maria Sõber, Linda Sõber, Siim Sõber, Paula Kivistik, Johanna Sõber ja Matilda Saarso. Teise auhinna vääriliselt näitasid oma teadmisi Nora Lii laudkonna liikmed Ülar Jänes, Heiti Põldroos, Kristel Hirvesaar, Alice Hirvesaar, Silver Nõmm, Tarmo Sooväli, Triin Rannat ja Joosep Kepler. Pjedestaali kolmanda astme hõivasid Valdar Tamm, Jüri Petrov, Karel Tölp, Kätlin Tölp ja Emilia Laas võistkonnas Bluebird.

Esikolmikule järgnesid Masu, Jäälind, Emerald ja Lumo.

Omajagu peamurdmist pakkus mängu viimane küsimus, kui tuli vastata, kes meie klubi kaptenitest on nii rääkinud:

„Vahemeres saime trotsida üle 30 meetri sekundis puhunud tormituuli ja Inglise kanali saarte juures, kus veetase muutus mitu korda päevas kuni üheksa meetrit, võitlesime hoovustega. Oli vahikordi, kui nelja tunni jooksul liikusime hoopis tagasi. Üsna retke alguses „püüdis“ sõukruvi Aadria meres kinni seal ulpiva tühja presentkoti. Et olukorda lahendada, tuli mul tugevat tuult, pimedust ja külma vett trotsides näidata oma sukeldumise oskusi.“

Kuldaju sarja järgmine mäng on jaanuari viimasel reedel algusega kell 19.