Kuldaju jõulumängu võitis Riin

Jahtklubi Kuldaju mälumängusarja detsembrimängus pani oma paremuse maksma Riinu tiim, kus ajudega ragistasid Norman Talson, Ülar Nisumaa, Andres Kullam ja ErgoPadul. Teise auhinna teenis Nora Lii laudkond koosseisus Ülar Jänes, Kalev Aljaste, Külli Martinson, Valdar Tamm,Triin Rannat, Tarmo Sooväli, Raiko Lehtsalu, Airon Lehtsalu, Ricard Lehtsalu, Heiti Põldroos ja Kati Mikk. Kolmanda koha saavutanud Lumo võistkonda kuulusid Aile Alberg, Ando Alberg, Bärbel Kerge, Peep Kerge, Janika Nigula, Heigo Nigula, Virge Kirsch, Michal Kirsch ja Thelan Pärtels. Esikolmikule järgnesid tihedas grupis Jäälind, Emerald, Callisto ja Siren.

Omajagu elevust tekitas küsimus meie klubi inimesest.

Kes on nii rääkinud ajakirjanikule: Pärnu miinimumeesmärk lähiaastate lõikes peaks olema 3000 kaikohta. Me oleme värav merele ja praegu suudame huvilistele pakkuda vaid 300 kaikohta. Reaalne potentsiaal on palju suurem. Minu silmis peaks linn tegema tööd selle nimel, et meil ei oleks vaid üks jahisadam, vaid mitu, vähemalt kolm!

Kuldaju sarja järgmine mäng toimub jaanuari viimasel reedel algusega kell 19. Täpsem info Joelilt tel 56 85 82 35