Kuldaju mälumängus jätkus Nora Lii võidukäik

Pärnu jahtklubi Kuldaju mälumängusarja veebruarimängus pani oma paremuse taas maksma Nora Lii tiim, kus ajudega ragistasid Ülar Jänes, Heiti Põldroos, Külli Martinson, Raiko Lehtsalu ja Väino Hallikmägi. Teise auhinna teeninud Lumo võistkonda kuulusid Jaanika Nigula, Heigo Nigula, Bärbel Kerge, Peep Kerge, Aile Alberg, Ando Alberg, Virge Kirsch ja Michael Kirsch. Kolmanda koha saavutanud Masu laudkonda kuulusid Kristiina Ant, Finn Aarna Ant, Helmes Aarna Ant ja Pirbi Andrena Aarna.

Esikolmikule järgnesid tihedas grupis Temper, Jäälind ja Emerald.

Omajagu elevust pakkus küsimus, kes meie klubi tuntud ja tunnustatud kaptenitest on rääkinud nii: Minu esimene praktika Gaselli nime kandval kalakombinaadi jahil algas vana laki mahakraapimisega vöörpiigis. Jungadele anti loomulikult kõige ebameeldivamad tööd, kuid selle meetodiga sõeluti õige kiiresti terad sõkaldest.

Kuldaju järgmine mäng toimub reedel, 25. märtsil algusega kell 19. Oodatud on kõik vanad tegijad ja uued üritajad.