Kuldaju oktoobrimängu võitis Masu

Jahtklubi mõttesportlaste Kuldaju sarja teisel etapil kogus enim õigeid vastuseid Masu tiim, kus ajudega ragistasid Kristiina Ant, Angus Aarna Ant, Karin Juga ja Terje Luure. Teise auhinns pälvis Lumo võistkond koosseisus Jaanika Nigula, Heigo Nigula, Aile Alberg, Ando Alberg, Virge Kirsch, Michael Kirsch, Bärbel Kerge ja Peep Kerge. Kolmanda koha saavutasid üle pika aja taas meie seltskonnaga liitunud Tõnis Vare, Indrek Pinsel, Ergo Elmend, Andres Laasma ja Erki Melts Aida FC laudkonnast.

Esikolmikule järgnesid tihedas grupis Nora Lii, Emerald, Jäälind ja Linnarebased.

Omajagu elevust tekitas küsimus Eesti saarest:

Saare rannajoont liigestavad neemed, lahesopid ja paljud väikesed rannikulähedased saared. Suuremad naabersaared on Käkimaa ja Noogimaa. Saarel asuvad Maturahu poolsaar, Kubjamaa säär, Ojassaare nukk, Panganukk ja Gianni.Saarel kasvab männik. Veel 17. sajandil oli praeguse ühe saare asemel kaks saart.

Kuldaju järgmine mäng toimub reedel, 25. novembril algusega kell 19. Oodatud on kõik vanad tegijad ja uued üritajad.