Kuldaju oktoobrimängu võitis Nora Lii

Jahtklubi Kuldaju mälumängu teisel etapil noppis enim punkte taas Nora Lii laudkond, kus seekord ragistasid ajusid Heiti Põldroos, Külli Martinson, Ülar Jänes, Tarmo Karro, Kalev Aljaste ja Enn Rähn. Teise auhinna vääriliselt esines Bluebirdi tiim koosseisus Valdar Tamm, Margus Kütt, Emilia Laas, Jarek Simo Zaranek ja Silver Rannak. Kolmanda koha saavutanud Lumo võistkonnas mängisid Peep Kerge, Bärbel Kerge, Jaanika Nigula, Heigo Nigula, Ando Alberg ja Aile Alberg. Esikolmikule järgnesid tihedas grupis Emerald, Jäälind ja Masu.

Enim elevust tekitas küsimus meie klubi kangest kaptenist:

Intervjuu algas sellise lausega: “Räägitakse, et sa olla noore mehena äge naistemees olnud.” Kapten muigab provokatsioonilise küsimuse peale, sügab veidi lõuga ja kostab: „Muidugi olin, igas sadamas ootas pruut ees ja suuremas kohas oli neid mitu. Enne regatte ostsime sadamalinnade apteegid kondoomidest tühjaks.“   Kes nii rääkis?

Kuldaju järgmine mäng toimub reedel, 26. novembril algusega kell 19.