Kuldaju sarjas haaras liidrikoha Lind

Meie klubi purjetajate, nende pereliikmete ja sõprade Kuldaju mälumängu hooaja avamängus saavutas esikoha võistkond Lind koosseisus Jüri Sõber, Maria Sõber ja Johanna Sõber. Teise auhinna vääriliselt ragistasid ajudega eelmise hooaja võitjad Nora Lii tiimist: Ülar Jänes, Heiti Põldroos, Valdar Tamm, Helen Margus, Külli Martinson, Kalev Aljaste, Enn Rähn, Tõnis Vare, Kristel Hirvesaar, Aleks Lepajõe, Ilmar Haage ja Erik Ojamaa. Kolmanda koha saavutanud Emeraldi esindasid Kardo Kutan, Kerli Kutan, Tarmo Mihhotin, Ivo Mihhotin ja Piret Vilu.

Esikolmikule järgnesid tihedas grupis Riin, Jäälind ja Lumo.

Omajagu elevust tekitas küsimus:

Selle spordiala rahvusvahelise alaliidu lühend on FINSO. Selle alaga hakati Eestis tegelema juba 1920. aastatel. Eestlased on tulnud mitmel aastal Euroopa meistriks, nende hulgas on Andrea Uustulnd, Gert Müil ja Gerli Aver. Omaealiste meistriks on tulnud näiteks Oskar Raidlepp, Kätriin Rei, Eliise Raidlepp ja Mikk Lepist.

Kuldaju järgmine mäng on kavas reedel 27. novembril algusega kell 19.