Kuldseekli regatt

Jooksmine, ujumine ja purjetamine ühes võistluses.
Seekordne regatt oli kokkuvõttes väga edukas. Treenerid hindavad esmaselt purjetamise tulemusi, sest see on meie eriala, mida me igapäevaselt teeme ja milleks valmistume. Samas kõrge keskmine toob üldkokkuvõttes edu. Teame, et ujujatele ja orjenteerujatele me paraku vastu ei saa maapealsetes alades ja basseinis, eriti sprindi distantsidel. Sest need sisaldavad meie talvisest treeningust ainult ühe treeningt nädalas. Küll aga oleme tugevad vastased purjetamises.
Seekordne rõõm oli suurem kui arvata oskasime. Optimist klassis osales kokku 85 sportlast.

• Optimist klassis tuli peavõit meile - Andrias Sepp võitis üldarvestuses 1.koha. Jooksmise arvestuse 6.koht, ujumise 9.koht ja purjetamise 1. koht andsid üldvõidu! Alates 2001.aastast alates on üldvõit Pärnu Jahtklubisse eelnevalt tulnud ühel korral!

• Optimist klassi tüdrukute üldarvestuse 3. koht kuulus Laura Marii Taggule, kes jooksmises 13.tüdruk, ujumises 7.tüdruk, purjetamises 2.tüdruk.

• Võistkondlikus arvestuses, kuhu kuulus klubi kolm parimat sportlast üldarvestuses) jäime kahjuks 5.punkti kaugusele üldvõidust. Üks valestart ja kahjuks võit jäi seekord tulemata. Tublid igaljuhul. Eelmise aasta tulemust ületasime. Eelmine kord olime kolmandad. Jätsime võidu järgmiseks aastaks.Võistkonda kuulusid Andrias Sepp, Laura Marii Taggu ja Martin Rahnel.

Zoom8 klassis osales 33 sportlast:

• Lisbeth Taggu- 1.koht tüdrukutest üldarvestuses, jooksmises 2.koht, ujumises 4.koht.

Ujumiseses iga sportlane tegi meil isikliku rekordi!
Lisbethil läks edukalt ka loosiauhinnaga, kus sai Zoom klassi ainukese loosiauhinna võidu, milleks Garmini spordikell.