Olukorrast Pärnu Jahtklubis

Head klubiliikmed! 

Informeerime teid Jahtklubi lähinädalate olukorrast ja tegemistest tänase teadmise põhjal:

1.       Klubi peahoone on suletud ja ruume kasutada teil ei ole võimalik. Restorani ja hotelli töö on peatatud teadmata ajani. Klubiõhtud ja teised plaanitud sündmused jäävad ära. Üldkoosoleku ja hooaja avamise otsused teeme jooksvalt ja anname sellest teada aprilli kuu jooksul. Regattide toimumised otsustame vastavalt piirangute leevendamisele.

2.       Jahtklubi Spordikool on suletud, sportlased on individuaalõppel. Spordikooli ruume, sealhulgas jõusaali, kasutada ei ole teil võimalik. Treenerid on vahetustega tööl ja valmistavad ette varustust saabuvaks hooajaks.

3.       Sadamas käivad ettevalmistustööd hooajaks. Kui jahiomanik on terve ja haigussümptomiteta, saab ta tulla ja teha jahil ettevalmistustöid vette tõstmiseks. Esmajärjekorras soovitaks ette valmistama tulla uuel tõstekail olevaid jahte, et vabastada tõstekraana alune. Täna ei saa me öelda, millal toimub jahtide vette tõstmine, kuid eeldame tegutseda plaanipäraselt. Tualette saab kasutada Purjespordikoolis kuni väliruumid vastavalt ilmale avame. Palume vältida lähikontakte teiste inimestega.

Hoiame teid plaanidega kursis vastavalt laekuvale infole ja olukorra muutumisele.

Võtke meiega ühendust:

https://jahtklubi.ee/jahtklubi/kontakt

Raiko Lehtsalu

Tegevjuht