Pärnakad Sanremo Winter Series regatil

Sanremo Winter Series kolmas etapp sai esindatud ühe Eesti tiimi poolt. Meeskonnas: Kaarel Kruusmägi, Katriin Krimm, Karl-Robert Trink, Felix Andresen.
Katriin: alustasime võistlemist oma uue paadiga, mille tee peal Prantsusmaalt külge haakisime ja Sanremos peale paari päeva putitamist sisse lasime. Hoidsime hinge kinni, aga püsib vee peal! Purje numbriks EST55 ning nimeks sai Tiamat, peale demokraatlikku eurovisioonile sarnanevat hääletust. Tiamat on mütoloogiline Goddess of the sea – asume nime vääriliselt võistlema! Reedese võistluspäeva start lükati tuule puudumisel tund aega edasi, õhtuks sai siiski 2 starti antud. 24 paadi seas pinget jagub, tõdeme, et püsime konkurentsis, aga õppimist on omajagu. Esimese sõidu katsetasime nii ennast kui paati, lõpetasime 19’da koha peal. Teise sõidu krüssu otsad püüdsime tublisti kohti, aga allatuules võitlesime lainetega ja ei saanud paati kõige paremini liikuma, lõpetasime 9. koha peal. Esimese päeva lõpuks 13. positsioon.
Laupäevane võistluspäev algab AP lipuvardasse kerkimisega, lõpuks kell 14 saame veele üheks sõiduks. Ilus start…kahjuks üle liini ja kiire kukkumine tagumisse ritta garanteeritud. Loodame saada selle mahaviskesõiduks, aga pühapäeval ei saa peetud ühtegi sõitu. Hommikul üles pandud AP võetakse küll maha, kuid merele jõudes saame nautida vaid delfiinide tantsimist siledal veel.
Aga! Soovitame lõunasse võistlema tulla! Meeleolu on ääretult rõõmus, päike paitab põski, nalja jagub, paat liigub ja vähemalt meie meeskonnatöö sujub iga hetkega üha paremini. Veinist ja heast toidust puudust pole.