Põhjamaade Noorte Purjetamise meistrivõistlused - teine võistluspäev

Teine võistluspäev Pärnu lahel oli tuuline ning viidi läbi kolm võistlussõitu. “Kaldalt puhunud tuul muutis terve päeva jooksul korduvalt oma tugevust ja suunda,” ütles peavõistlusjuht Jüri Sõber. “Selline ilm nõudis noortelt roolimeestelt väga suurt keskendumist ja oli paras katsumus rajakohtunikele.”
Optimist klassi tüdrukute konkurentsis on kuue sõidu kokkuvõttes võistluste liider Diane Ninuave-Jutulstad (NORDN2), Norra, teine koht kuulub Xiaoijan Keinänen (FINXK1) Soomest ning kolmandal kohal on Filippa Henriksson (SWEFH15), Rootsist. Eestlastest on parim Tallinna Kalev Jahtklubist Karolin Härm (ESTKH3), kes päeva kokkuvõttes on neljandal kohal.
Poiste Optimist-klassis jätkab liidrina Martins Atilla (LATMA5) Lätist, kes on kõigist kuuest sõidust võitnud viis esikohta. Teine koht kuulub rootslasele Ramus Granzin (SWERG5) ning kolmas samuti rootslasele Jonathan Liado Krensler (SWEJL42).


(c) Tiit Lepp

Klassis Europe juhib Ilari Muhonen (FINIM2) Soomest, teine koht kuulub Laura Pesola (FINLP) Soomest ning kolmas koht kuulub samuti soomlasele Axel Lainele (FINAL18)
Teine võistluspäev lõppes Daniel Levi ja bänd kontserdiga. 28. juulil, reedel toimuvad Pärnu Jahtklubi akvatooriumil „Team race“ ehk meeskonnavõistlustlused. Võistluste finaali on võimalik jälgida ka Postimees online ülekandes ning Pärnu Keskuse (Aida 7) suurelt ekraanilt.  Meistrid selguvad laupäeval 29. juulil.


Galerii
Galerii (peale võistluspäeva)
Võistluste tulemused
Kodulehekülg
Facebook


Kontakt
Raiko Lehtsalu
Regati direktor
Pärnu Jahtklubi

+3725088493
raiko.lehtsalu@jahtklubi.ee

Anneli Lepp
Pärnu Jahtklubi
+37253439069
anneli.lepp1@gmail.com