Purjespordikooli õpilased Leedu edetabeli võistlustel

Möödunud nädala vahetusel käisid meie Purjespordikooli noored  Leedus Nidas, kus toimus Leedu edetabeli vōistlus.
Seekord esindas meie klubi 10 optimisti purjetajat:
Emma Mia Kaar
Angeliina Maria Isabel Õunap
Andrias Sepp
Pert Salundi
Angus Aarna Ant
Kardo Remi Kaar
Martin Rahnel
Kevin Aus
Erico Tent
Daniel Johan Andres Ōunap
Treeneriteks: Elise Umb ja Valdor Telve
Esimene vōistluspäev möödus Nidas tuult oodates. Teisel vōistluspäeval sai kirja ühe sõidu. Tuult oli, aga udu ka. Teine vōistlussõit katkestati poole distantsi peale, sest tihe udu kaotas nähtavuse. Viimasel võistluspäeval saadi kirja 4 sōitu, mahaviskamissõitu ei olnud. Kõik noorsportlased vōistlesid U-16 kategoorias, et saada rohkem konkurentsi ja kogemust. Kuigi Emma Mia, Kevin, Erico, Martin ja Daniel Johan Andres oleks vanuse järgi sobinud ka U-12 vanuseklassi. Kōik nad tõestasid, et suudavad väga edukalt sõita ka endast vanematega.
Vōistluselt tulid koju karikaga Andrias Sepp, kes saavutas üldarvestuses 2.koha ja Angeliina Maria Isabel Õunap, kes tuli tüdrukute neljandaks. Angeliina Maria Isabelil oli tulemustes sees ka üks valestart (tulemus märgitud kohaga 78).
Kokku osales 79 sportlast. Vaata kōiki tulemusi pildis.