Zuxu Sailing Pühapäeva regatid

Aasta 2020 purjetamishooaeg on Eestis mitmete jaoks läbi, kuid meie Zuxu Sailingus hoiame oma BluSail24 jahte veel vees ning korraldame nädalavahetuseti treeninguid ja regatte.

Olete oodatud osalema meie iganädalastel Pühapäeva regattidel, kus omavahel mõõtu võtavad lisaks meie enda treeningutest välja sirgunud inimestele ka purjetajad väljaspoolt. Teame, et talvisel ajal näpud kipuvad purjetajatel sügelema ja just selle pärast tahame pakkuda võimalust merele minekuks ka tavapärase hooaja välisel ajal. Palun levitage sõnumit ka oma kaaspurjetajate seas ning huvi korral kirjutage

info@zuxusailing.ee ning tulge purjetama!

Lisaks regattidele on võimalik ka purjetamistreeningutest osa võtta. 

Talve perioodil (alates homsest) toimetame järgneva ajakava alusel: 

Laupäev kell 11-14 treening

Pühapäev kell 11-14 regatt 

Regati hind inimese kohta on 30€/kord, ning treeningu hind 25€/kord, mis tuleb tasuda enne regatti ülekandega:
Sailing Center OÜ
EE847700771003227685

Makseselgitusse märkida:
1. Trenn/Regatt
2. Kuupäev
3. Kelle eest tasutakse

Kohti on 30 ning suurema huviliste arvu puhul kindlustavad koha varem registreerunud.

Palume enne regatti ennast registreerida aadressil info@zuxusailing.ee ning võimalusel seda teha hiljemalt regatile eelneval päeval.  

Lisaks korraldame sellest nädalast alates läbi talve sisetreeninguid (teooria, ujumine, ringtreening). Füüsilised treeningud toimuvad ühiselt Juuso Roihu juhendamisel. Teooria toimub kolmes erinevas grupis. Eestikeelset edasijõudnute gruppi õpetab Juuso, algajate gruppi Martin Sepp ning venekeelset algajate gruppi Viktoria Farber. 

Lisainformatsiooni saamiseks kirjutage julgelt või külastage meie kodulehte www.zuxusailing.ee.